Program telewizyjny na poniedziałek, 21.03.2022. Co obejrzeć 21 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 21.03.2022 roku? W programie TV na poniedziałek m.in. nowe odcinki randkowych show! Co się wydarzy w "Hotelu Paradise" i na Wyspie Miłości? Ponadto w repertuarze komedie romantyczne i filmy akcji. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 21 marca 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 21 marca 2022 r.:

Agent służb specjalnych Frank Martin zajmuje się dostarczaniem pod wskazany adres dowolnych ładunków, bez zadawania kłopotliwych pytań. Wykonywane zajęcie sprawia, że często mija się z prawem. Kiedy przenosi się z francuskiej Riwiery do Miami na Florydę i zostaje szoferem bogatej rodziny, wydaje się, że jego życie osiągnęło stabilizację. Tymczasem 6-letni syn pracodawców, którego były agent odwoził do szkoły, zostaje porwany. Porywacze mają w planach uwolnienie wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie. Frank chce odnaleźć dziecko.
"Transporter 2" - Polsat, godz. 20:10

Polska edycja amerykańskiego formatu powstałego w 2003 r., zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali. Każdy dzień to nie tylko egzotyczne wakacje na rajskiej wyspie, ale krok do wygrania 100 tys. zł.
"Hotel paradise" - TVN 7, godz. 20:35

Jest jesień 1918 roku. Właśnie zakończyła się pierwsza wojna światowa. Monarchia austro-węgierska upadła i proklamowano istnienie niepodległej Czechosłowacji. Rodzina Valentovych przeprowadza się do Podoli pod Pragą, by rozpocząć nowe życie. Wciąż jednak krąży nad nią widmo przedwojennego sekretu. Wkrótce sprawą zaczyna interesować się policja.
"Tajemnice rodu Valentów " odcinek 5. - Super Polsat, godz. 20:10

Ona jest skuteczną urzędniczką skarbówki, on potencjalnym oszustem podatkowym. Od przypadkowego spotkania rozpoczyna się ich przygoda, pełna wzlotów i upadków. Marian jest cynicznym, ale uroczym flirciarzem, który przez nonszalancję i dobre serce wpadł w kłopoty. Kiedy jego sprawą zajmuje się Klara, wygląda na to, że klamka zapadła. Okaże się jednak, że fortuna jest kapryśna, a ścieżki miłości kręte. Marian stanie się facetem do towarzystwa, a Klara zaryzykuje karierę.
"Podatek od miłości" - TVN 7, godz. 21:40

Piąty sezon randkowego reality show, w którym grupa uczestników walczy o miłość i nagrodę pieniężną. Spragnieni wrażeń single i singielki wprowadzają się do luksusowej willi w Hiszpanii. Na miejscu czekają na nich randki, gry i zabawy, które mają sprawić, że uczestnicy poznają się lepiej. Co kilka dni wyspiarze łączą się w pary, a ci, którzy nie są w związku, są narażeni na opuszczenie programu. Wyzwaniem jest przybycie nowych osób, które wprowadzają sporo zamieszania.
"Love Island. Wyspa miłości" - Polsat, godz. 22:05

Los Angeles, koniec lat czterdziestych XX wieku. Miastem rządzi pochodzący z Brooklynu Mickey Cohen, bezwzględny gangster, który czerpie zyski z prostytucji oraz handlu narkotykami i bronią. Do walki z nim powołana zostaje specjalna grupa policyjna, którą dowodzą doświadczony sierżant John O'Mara i jego partner Jerry Wooters.
"Porady na zdrady" - TVN, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 21.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×