Program telewizyjny na poniedziałek, 28.02.2022. Co obejrzeć 28 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek, 28 lutego. Dziś w tv m.in. początek 5. edycji "Love Island. Wyspa miłości" oraz premiera nowego serialu z Leszkiem Lichotą w roli głównej. Sprawdź program tv na 28 lutego.

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 28 lutego 2022 r.:

Z pozoru spokojne, senne, niczym niewyróżniające się osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. W każdym domu na pozór normalna, szczęśliwa rodzina. Ale nic nie jest takie, jakim się wydaje. W trakcie porannego joggingu Michał (Leszek Lichota) znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca, syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron (Eryk Lubos), w myśl zasady, że ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym. Od tamtej chwili życie Michała zamienia się w koszmar. Media i sąsiedzi wydają na niego wyrok, żona też nie stoi zdecydowanie po jego stronie. Z każdą chwilą jest coraz bardziej osaczony. Aby wyrwać się z matni, będzie próbował udowodnić winę komuś innemu. A przecież w każdym domu może kryć się morderca...
"Osaczony" odcinek 1. - Polsat, godz. 20:00

Groźny przestępca eskortowany jest do oddalonej kryjówki przez agenta CIA. W trakcie podróży czyha na nich wiele niebezpieczeństw. Jedynym sposobem na bezpieczne dotarcie do celu okazuje się połączenie sił i współpraca między więźniem, a stróżem prawa.
"Kryjówka" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Maciek przyłapuje Anię na tym, jak ta okrada Magdę, a jego siostra idzie w końcu na wagary i znów zaczyna śledzić Adama. W finale dziewczyna sięga po narkotyki gotowa na wszystko, by odzyskać "ukochanego". Z kolei Piotr odkrywa przypadkiem, co łączy Budzyńskego z synem pani Reni. A gdy Andrzej zdaje sobie sprawę, że to właśnie Zbyszek próbuje mu ostatnio szkodzić, postanawia w końcu szczerze porozmawiać z byłym klientem. Tymczasem Kamil utrudnia Weronice kontaktyz Polą, co wyraźnie nie podoba się Anicie. Werner znów czuje, że ma ogromnego pecha.
"M jak miłość" odcinek 1641. - TVP 2, godz. 20:55

Film przedstawia prawdziwą historię walki młodego człowieka o swoją tożsamość. 19-letni Jared mieszka z rodzicami w amerykańskim miasteczku. Rodzina jest blisko związana z Kościołem baptystów, ojciec Jareda jest poważanym pastorem. Chłopak postanawia wyznać rodzicom, że jest gejem. Konserwatywni rodzice, choć kochają syna, każą mu poddać się terapii konwersyjnej. Jeśli nastolatek się nie zgodzi, zostanie wykluczony z Kościoła, straci rodzinę oraz przyjaciół.
"Wymazać siebie" - TVN, godz. 21:35

Dwudziestoletnia Shannon pakuje do plecaka aparat fotograficzny i przygotowuje się do spędzenia dnia na wędrówce po bezdrożach. Rok temu zmarł jej ojciec, a ona chce uczcić jego pamięć, idąc jego ulubionym szlakiem. Wkrótce dziewczyna przypadkiem wpada na trop spisku, który narazi ją na ogromne niebezpieczeństwo.
"Poza prawem" - TV Puls, godz. 22:00

Piąty sezon randkowego reality show, w którym grupa uczestników walczy o miłość i nagrodę pieniężną. Spragnieni wrażeń single i singielki wprowadzają się do luksusowej willi w Hiszpanii. Na miejscu czekają na nich randki, gry i zabawy, które mają sprawić, że uczestnicy poznają się lepiej. Co kilka dni wyspiarze łączą się w pary, a ci, którzy nie są w związku, są narażeni na opuszczenie programu. Wyzwaniem jest przybycie nowych osób, które wprowadzają sporo zamieszania.
"Love Island. Wyspa miłości" - Polsat, godz. 22:05

Jack Ryan pracuje w CIA jako analityk. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wysłany z misją do Moskwy. Ma za zadanie rozpracować jednego z najpotężniejszych rosyjskich oligarchów, Wiktora Czerewina. Jack szybko odkrywa, że biznesmen w porozumieniu z rosyjskimi władzami planuje przeprowadzić atak na Stany Zjednoczone. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w USA. Jack próbuje udaremnić spisek.
"Jack Ryan: Teoria chaosu" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 28.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×