Program telewizyjny na sobotę, 08.10.2022. Co warto obejrzeć w sobotę, 08.10.2022 w TV?

Czas na sobotę, 8 października. Dzisiaj w telewizji czekają na was szeroki wybór polskich i zagranicznych hitów takich jak "Shrek II", "Assassin's Creed", czy słynny "Kroll" Władysława Pasikowskiego. Zobaczcie, co warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 08.10.2022.

Multimedia

Program tv na sobotę, 8 października 2022 r.:

Nowożeńcy Shrek i Fiona po powrocie z podróży poślubnej dostają zaproszenie od rodziców Fiony - króla i królowej Zasiedmiogórogrodu. Rodzice doznają szoku na widok wybranka swojej córki. Zyskanie sympatii teściów to nie lada wyzwanie, tym bardziej gdy okazuje się, że król miał w planach oddać rękę córki komu innemu. Opowieść o ogrze bazuje na popkulturowych kliszach, stając się przy okazji jedną z ikon popkultury. Najbardziej dochodowa animacja wszech czasów.
"Shrek II" - TVN 7, godz. 20:00

Młody żołnierz Marcin Kroll ucieka z jednostki. W tym samym czasie zostają znalezione zwłoki innego żołnierza, który powiesił się w łaźni, ponieważ kaprale znęcali się nad nim psychicznie. Chcąc zapobiec skandalowi, dowództwo jednostki rozpoczyna poszukiwania Krolla. Prowadzą je porucznik Arek i kapral Edward Wiaderny, sadystyczny podoficer. Docierają do żony Marcina oraz jego przyjaciela, Kuby. Łączy ich romans, o którym Kroll się dowiedział i dlatego właśnie zdezerterował.
"Kroll" - Zoom TV, godz. 20:55

Dzięki technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch może przeżywać przygody swojego przodka, Aguilara, z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu we współczesnym świecie stawić czoła okrutnej i potężnej organizacji templariuszy.
"Assassin's Creed" - TVP 1, godz. 21:30

Phil, Stu, Doug i Alan dalej trzymają się razem. Po śmierci ojca Alan przeżywa załamanie nerwowe. Żeby mu pomóc, koledzy postanawiają odwieźć go do ośrodka na odwyk. W tym samym czasie z tajskiego więzienia ucieka Leslie Chow. Co gorsza, w trakcie podróży mężczyźni zostają napadnięci, a Douga porywają gangsterzy.
"Kac Vegas III" - TVN, godz. 21:45

Minął rok od tragicznych wydarzeń w Woodsboro. Sidney Prescott studiuje w Windsor College. Pewnego dnia w pobliżu kampusu dochodzi do tragedii. Podczas kinowej premiery filmu "Cios" zamaskowany osobnik morduje parę nastolatków. Sidney boi się, że oznacza to powrót koszmaru. Na uczelnię przybywają reporterka Gale Weathers i porucznik Dwight Riley.
"Krzyk II" - TV Puls 2, godz. 22:25

Klasyczny film akcji ze skrojoną na miarę Schwarzennegera rolą pułkownika Johna Matrixa, rozczarowanego komandosa, którego służby specjalne pozostawiają samego w obliczu szantażu - albo zabije demokratycznie wybranego prezydenta latynoamerykańskiej republiki - albo zginie jego porwana córeczka.
"Komando" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na sobotę, 08.10.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • W filmach... (gość)

    W filmach wszyscy doskonale jeżdżą konno, władają bronią białą, znają sztuki walki. Wszyscy od razu potrafią posługiwać się bronią ale czasami ją źle trzymają (dotyczy karabinów, które są ciężkie i rozumiem, że to Pudzian trzyma tę broń do góry z ręką w kształcie L). Do tego we wszystkich krajach na świecie (zwłaszcza w 3-cim świecie) pierwszy lepszy randomowy koleś mówi płynnie po angielsku. Karabiny i pistolety mają popsute celowniki vs. główny bohater. Wszyscy są Terminatorami bo wytrzymują 5 kopniaków Chucka Norrisa z półobrotu prosto na pysk ;-) W filmach opartych na green screen'ie poznikały gdzieś ptaki z miast /wiem, to więcej pracy dla grafików/ ale za to jest mniej wpadek z tła, jak samoloty w średniowieczu czy podobno ciężarówka w oddali na polach bitwy w Krzyżakach. Pod koniec warto wspomnieć o tworzeniu czegoś od zera, na filmie bardzo szybko i sprawnie (Drużyna A - opancerzony samochód w parę godzin od samych kół), gdzie w rzeczywistości taki projekt to parę dni jak nie miesiąc. Kolejna sprawa informatyka w filmach, rozumiem że lud się nie zna, więc można kombinować i upraszczać ale dla kogoś w miarę obeznanego z tematem... tragedia.

    Taka dygresja o parytetach na koniec: jaki w takim pierwszym lepszym filmie jest podział ról nierówny, ilu potrzeba z reguły mężczyzn czy to główne role, czy statyści a ile kobiet. Poza niektórymi wyjątkami mężczyźni przeważają na ekranach a przecież norma światowa (ta realna Ziemska) to coś około 102-105 kobiet na 100 mężczyzn czy coś koło tego.

    23.09.2022 19:36
  • Projekt obywatelski o programach informacyjnych w polskiej TV (gość)

    Powinien powstać jakiś projekt obywatelski ustawy o programach informacyjnych w telewizjach ogólnokrajowych. Aby wszystkie wiadomości miały charakter wyłącznie informacyjny bez komentarza.

    Jak ktoś komentuje mecz piłkarski, to nie tłumaczy gola bólem głowy bramkarza ani nie mówi o tym, że wczoraj padał deszcz to widocznie ślisko jest na boisku.

    Na komentarze polityczne, dyskusje i rozmowy z ekspertami jest czas i miejsce w telewizjach typowo informacyjnych (dziennik 24h na dobę), a te ogólno-rozrywkowo-filmowe to tak jak piszę.

    Tak, więc konkretne informacje, w dwóch/trzech zdaniach, bez komentarza politycznego czy propagandowego. Wydarzenia tylko z konkretnego dnia oraz bez informacji o nowych programach telewizyjnych, koncertach czy innych imprezach po dzienniku na danym kanale ale za to więcej informacji ze świata.

    Informacje typu: świat: wybory prezydenckie w USA, wygrał ten i ten, powódź w Indiach, 15 osób zaginionych, kraj: X polityk prowadził po pijanemu samochód na autostradzie, odkryto wrak statku handlowego z XVI w. na dnie Bałtyku, a nie jak w Teleexpressie informują, że nowym świnkom morskim w Zoo w Płocku nadano imiona Paweł i Gaweł (wymyślone wszystkie zdarzenia).

    Generalnie Polska i Świat - krótko i treściwie, najlepiej jakby te najważniejsze informacje dnia trwały maksymalnie 15-20 minut. Dotyczyło by to wszystkich stacji, z naciskiem na TVP.

    23.09.2022 19:33
  • 4444 (gość)

    Sex Randki Darmowe, Anonimowe -------- vk.sv/zex

    16.09.2022 20:53
  • Piotr (gość)

    W zeszłym miesiącu przeczytałem tutaj historię o tym, jak „(Global Funds Recovery Experts )” pomogło ofiarom oszustwa odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa kryptograficznego i postanowiłem zgłosić oszusta. Człowiek od Bitcoina, który oszukał mnie na ponad 82 500 dolarów za swój biznes wiertniczy, a ja wysłałem to wszystko za pośrednictwem Bitcoina i kart podarunkowych. "(Global Funds Recovery Experts )" Firma Recovery Company pomogła mi odzyskać ponad 80% utraconych środków z powrotem na moje konto. Myślę, że powinienem się podzielić, aby pomóc tym, którzy również potrzebują pomocy. ( w w w. gfrexperts .com )

    05.09.2022 17:56
  • MichaeFordham (gość)

    Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

    Skopiuj poniżej strony internetowej…...........𝐖𝐰𝐰.𝐇𝐨𝐦𝐞𝐜𝐚𝐬𝐡𝟏.𝐜𝐨𝐦

    27.08.2022 15:10
  • Ja (gość)

    Pani Różniatowska wspaniałą komediowo jak zawsze!

    25.08.2022 22:19
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • Gość (gość)

    Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

    29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:32
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:31
  • Steve Jobs (gość)

    Podajcie nr kont wpłacę wam te śmieszne kwoty i więcej niech was już tu nie widzę . Amen.

    09.07.2022 15:57
  • Renata Nos (gość)

    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

    Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

    26.05.2022 03:38
  • Mary Conrad (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu I dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji.................. fuljobz.com

    16.05.2022 18:26
  • Renata (gość)

    Ok durnie,durnie.Duzo zdrowia.

    03.05.2022 12:32
  • uwaga oszuści (gość)

    Czy tutaj wszystkie komentarze są pisane przez oszustow próbujących wyłudzić pieniądze? Czy ktoś się jeszcze na to nabiera? Dlaczego administrator nie reaguje? Wszystkie wpisy nie na temat piszą oszuści i takie wpisy powinny być na bieżąco usuwane

    01.05.2022 08:07
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 16:11
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 15:11
  • Cindy Craig (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu i dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji...................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    28.03.2022 22:00
NowszeStarsze