Program telewizyjny na sobotę, 26.02.2022. Co obejrzeć 26 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 26.02.2022 roku? W programie TV na sobotę, m.in. "The Voice Kids", "Merida Waleczna", "Grawitacja" czy "Planeta Singli". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 26 lutego 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 26 lutego 2022 r.:

Merida, rudowłosa szkocka księżniczka, jest utalentowaną łuczniczką. Córka króla Fergusa i królowej Elinor wyróżnia się także uporem i niezależnością. Buntując się przeciwko nakazowi zamążpójścia, ucieka z zamku i szuka pomocy u niebezpiecznej Wiedźmy. Jej czyny sprowadzają do królestwa chaos i zniszczenie. Merida chciałaby się cofnąć, niestety jest to niemożliwe.
"Merida Waleczna" - TV Puls 2, godz. 20:00

Janko i Bogdan są nastoletnimi elfimi braćmi, którzy pewnego dnia postanawiają sprawdzić, czy magia wciąż istnieje. Z okazji szesnastych urodzin Janka udaje im się wypowiedzieć zaklęcie pozwalające przywołać do życia ich nieżyjącego tatę. Rezultat jest jednak tylko połowiczny, a chłopcy mają zaledwie 24 godziny, aby odnaleźć drugą połowę ojca. Zaczyna się podróż pełna magicznych zaklęć, tajemniczych map, niemożliwych przeszkód i niewyobrażalnych odkryć.
"Naprzód" - Polsat, godz. 20:00

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Podczas pierwszego etapu - Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 charyzmatycznych wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią skraść serca i porwać tłumy. Do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” i 50 tysięcy złotych.
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:00

Film opowiada o losach doskonałego łucznika, który walczył u boku króla Ryszarda przeciw Francuzom. Po śmierci władcy Robin trafia do Nottingham, podporządkowanego chciwemu szeryfowi. Tam bohater zakochuje się w Lady Marion, która wątpi w jego tożsamość i szlachetne intencje. Robin zbiera grupę wyrzutków, żeby zapobiec wojnie domowej i przywrócić Anglii dawną świetność.
"Robin Hood" - TVN7, godz. 20:00

Trzej najlepsi przyjaciele - Willie, Joe oraz Al - pewnego dnia odkrywają, że ich fundusz emerytalny został zlikwidowany. Zdesperowani postanawiają działać, aby na starość móc samodzielnie opłacać swoje rachunki. Stawiają wszystko na jedną kartę i zaczynają planować skok na bank, który odpowiedzialny jest za ich problemy finansowe.
"W starym, dobrym stylu" - TVN, godz. 20:15

Doktor Ryan Stone zostaje zatrudniona przez NASA. Kobieta trafia do zespołu, który zajmuje się naprawą teleskopu Hubble'a. Dowódcą misji jest doświadczony kosmonauta, Matt Kowalski. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Prom kosmiczny, którym ekipa przyleciała na orbitę, zostaje zniszczony przez szczątki starego rosyjskiego satelity. Prawie wszyscy członkowie załogi giną. Przy życiu pozostają dr Stone oraz Kowalski. Od tej chwili są zdani tylko na siebie.
"Grawitacja" - TVN, godz. 22:30

Spokojna i romantyczna nauczycielka i przebojowy showman. Czy to uczucie może przetrwać? Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie! Polska Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych zagrali Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha. Spokojna nauczycielka Ania i przebojowy showman Tomek. Czy narodzi się miedzy nimi uczucie? Film został dominowany do Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Otrzymał Nagrodę Specjalną na Festiwalu Netia OFF CAMERA oraz Nagrodę Publiczności na Festiwalu Filmów Polskich "Wisła" w Rosji."
"Planeta Singli" - TVN7, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 26.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×