Program telewizyjny na środę, 1.02.2023. Co warto obejrzeć w środę, 1.02.2023 w TV?

Przed nami środa, 1 lutego 2023 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was wiele różnorodnych produkcji! Obejrzycie m.in. biografię byłego prezydenta Czech oraz kolejną odsłonę kultowego serialu. Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na środę, 1.02.2023.

Multimedia

Program tv na środę, 1 lutego 2023 r.:

Pierwszy pełnometrażowy film fabularny o Vaclavie Havlu - zmarłym w 2011 roku czeskim dramatopisarzu, obrońcy praw człowieka, polityku i prezydencie kraju. Koncentruje się na przemianie Havla z odnoszącego sukcesy - później zakazanego - dramaturga z lat sześćdziesiątych w działacza na rzecz praw człowieka i więźnia sumienia w latach siedemdziesiątych. Dramat wątpiącego w siebie intelektualisty, rozdartego pomiędzy własnymi pasjami i narzuconymi sobie obowiązkami.
„Havel” - TVP Kultura, godz. 20:00

W labiryncie ciemnych spraw. Pospolity napad i jego opłakane konsekwencje, rujnujące życie wielu osobom. Napad na mały sklep na rogu ulicy ma śmiertelny finał, który staje się początkiem reakcji łańcuchowej, niszczącej życie różnych ludzi. Drobny przestępca, właściciel sklepiku i inni mają nieczyste sumienia, niejasne motywy oraz ponure tajemnice. Każdy z nich, przyparty do muru, zaczyna walczyć o swoje.
„Reakcja łańcuchowa” odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Miłosz flirtuje z Hanią, przesyłając jej zdjęcia bakterii i wprawiając tym lekarkę w spore zakłopotanie. Tymczasem Halinka i Lucyna kompletują drużynę na quiz organizowany przez bar Kroplówka. Blanka zeznaje w sądzie, że Mario nie próbował jej ani zaatakować, ani zabić, dzięki czemu oskarżony unika dodatkowych problemów. Po pracy chłopak czeka na lekarkę przed szpitalem i wyznaje jej miłość, zapowiadając, że nie podda się, póki nie odzyska w końcu jej serca.
„Na dobre i na złe” odcinek 871 - TVP 2, godz. 20:55

Renee nieskutecznie walczy z niskim poczuciem własnej wartości, boleśnie doświadczając każdego dnia, co oznacza bycie przeciętną dziewczyną w Nowym Jorku - mieście, które ceni sobie pięknych i bogatych. Pewnego dnia ulega wypadkowi, w wyniku którego rani się w głowę. Gdy odzyskuje przytomność, jest pewna siebie i wierzy, że jest królową życia. Renee przechodzi metamorfozę i dzięki nowej energii szybko pnie się po szczeblach kariery. Niebawem dochodzi do tego, że zaczyna spoglądać z wyższością na świat i swoich współpracowników.
„Jestem taka piękna!” - Polsat, godz. 21:05

Kariera Chucka Wepnera - wykorzystującego chwile sławy celebryty, zaczęła się od wzlotów i upadków. Fortuna uśmiechnęła się do niego z początkiem 1975 r., gdy słynny bokserski promotor Don King zaproponował mu 100 tys. dolarów za pojedynek z Muhammadem Alim. Bukmacherzy nie dawali mu żadnych szans, ponieważ jako przeciętny bokser z Bayonne w New Jersey miał stanąć do walki o mistrzostwo z najsłynniejszym pięściarzem świata. Ku zdumieniu publiczności wytrzymał na ringu 15 rund, a w jednej z nich położył przeciwnika. Wieczór odmienił jego życie.
„Droga mistrza” - TVP 1, godz. 21:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na środę, 1.02.2023 >

Komentarze

Skomentuj
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com) i podziękuj mi później.

    25.01.2023 22:14
  • xxx (gość)

    czy ktos jakkolwiek weryfikuje te idiotyczne komentarze?

    24.01.2023 23:56
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

    20.01.2023 10:18
  • Hvpisxzfkn (gość)

    😁😂😍😗😃🤩🥰😀😂😉😙😘🥳😭😃🙂😌😴🥳🤤😔😪😝😜😛🤪😛😋🥱🥺🥴😶🤔🤭😑🤗😬🧐☹️😡🙄🤬😰😠🤨😱😓😟☹️😥😞☹️😮😯😦😲😧🤯

    10.01.2023 14:18
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DLA DR OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    06.01.2023 18:23
  • gościu (gość)

    nie ma nic w telewizji naziemnej, tylko pierdoły religijne, stare kabarety i wszechstronna głupota na prawie każdym kanale

    06.01.2023 10:09
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    04.01.2023 16:05
  • O jejku (gość)

    Co za pier.....ły tutaj się wypisuje.

    27.12.2022 21:09
  • Üqesz (gość)

    Dasnfjdgjgsvczhmvn Bütfssvb VƏ yaxud da təmsil olunur ki qaldı ki qaldı və ya digər şəkildə e

    23.12.2022 09:00
  • Bolek (gość)

    Maroko awansuje. Tak mi mówi szklana kula

    10.12.2022 20:05
  • Michelle (gość)

    MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.

    28.11.2022 19:58
  • James (gość)

    TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

    Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

    Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

    Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

    WhatsApp: +2349155280929

    26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

    Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

    16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

    Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

    31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

    Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

    20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    20.10.2022 12:06
  • W filmach... (gość)

    W filmach wszyscy doskonale jeżdżą konno, władają bronią białą, znają sztuki walki. Wszyscy od razu potrafią posługiwać się bronią ale czasami ją źle trzymają (dotyczy karabinów, które są ciężkie i rozumiem, że to Pudzian trzyma tę broń do góry z ręką w kształcie L). Do tego we wszystkich krajach na świecie (zwłaszcza w 3-cim świecie) pierwszy lepszy randomowy koleś mówi płynnie po angielsku. Karabiny i pistolety mają popsute celowniki vs. główny bohater. Wszyscy są Terminatorami bo wytrzymują 5 kopniaków Chucka Norrisa z półobrotu prosto na pysk ;-) W filmach opartych na green screen'ie poznikały gdzieś ptaki z miast /wiem, to więcej pracy dla grafików/ ale za to jest mniej wpadek z tła, jak samoloty w średniowieczu czy podobno ciężarówka w oddali na polach bitwy w Krzyżakach. Pod koniec warto wspomnieć o tworzeniu czegoś od zera, na filmie bardzo szybko i sprawnie (Drużyna A - opancerzony samochód w parę godzin od samych kół), gdzie w rzeczywistości taki projekt to parę dni jak nie miesiąc. Kolejna sprawa informatyka w filmach, rozumiem że lud się nie zna, więc można kombinować i upraszczać ale dla kogoś w miarę obeznanego z tematem... tragedia.

    Taka dygresja o parytetach na koniec: jaki w takim pierwszym lepszym filmie jest podział ról nierówny, ilu potrzeba z reguły mężczyzn czy to główne role, czy statyści a ile kobiet. Poza niektórymi wyjątkami mężczyźni przeważają na ekranach a przecież norma światowa (ta realna Ziemska) to coś około 102-105 kobiet na 100 mężczyzn czy coś koło tego.

    23.09.2022 19:36
NowszeStarsze