Program telewizyjny na środę, 16.06.2021. Co obejrzeć 16 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 16.06.2021 roku? W programie TV na środę, m.in. mecze Euro 2020, "Jak rozpętałem II wojnę światową" oraz "Książę i ja". Sprawdź program telewizyjny na środę, 16 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 16 maja 2021 r.:

Drużyny Gwiazd Półksiężyca i Smoków ostatnim razem spotkały się w ramach eliminacji MŚ w 1997 r. Piłkarze znad Bosforu pokonali wtedy wyspiarskich przeciwników u siebie aż 6:4. Kibice mają nadzieję, że zobaczą równie ekscytujące widowisko.
Euro 2020: Turcja - Walia - TVP2, godz. 17:50

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja przed włoskim faszystą zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. W końcu Dolas dostaje się do oddziału partyzanckiego.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 20:05

Obca rasa w bezlitosny sposób zaatakowała Ziemię, zamieniając w proch miasta i zabijając miliony ludzi. Aby uratować ludzkość przed zagładą, armie świata postanawiają się zjednoczyć i stanąć do bitwy.
"Na skraju jutra" - HBO, godz. 20:10

Ekipy te po raz ostatni zagrały w czerwcu 2010 roku. Wtedy w meczu towarzyskim padł remis 1:1. Napastnicy Ciro Immobile i Lorenzo Insigne oraz koledzy mają nadzieję tym razem osiągnąć lepszy wynik w konfrontacji z Czerwonymi Krzyżowcami.
Euro 2020: Włochy - Szwajcaria - TVP1, godz. 20:50

Mieszkańcy Los Angeles są wstrząśnięci serią morderstw o charakterze rytualnym. Detektyw Jack Cole, policjant o mrocznej przeszłości, staje przed kolejnym wyzwaniem.
"Nieuchwytny" - TVN, godz. 21:30

Pozornie wszystko ich dzieli: ona jest ambitną studentką medycyny, on - duńskim księciem, który wiedzie beztroski żywot playboya. Ich znajomość początkowo wydaje się nie mieć przyszłości.
"Książę i ja" - Polsat, godz. 21:45

Wiek XVIII. Marianne przybywa do Bretanii, aby namalować portret Héloïse. Obraz ma zostać wysłany mężczyźnie, który ma plany matrymonialne wobec dziewczyny. Między artystką i modelką rodzi się uczucie.
"Portret kobiety w ogniu" - Canal+ Film, godz. 21:45

Agent CIA Napoleon Solo i Ilia Kuriakin, jeden z najskuteczniejszych ludzi KGB, muszą stawić czoła potężnej organizacji przestępczej, która próbuje zdobyć kontrolę nad bronią jądrową.
"Kryptonim U.N.C.L.E." - HBO, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 16.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×