Program telewizyjny na środę, 2.03.2023. Co obejrzeć 2 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 2 marca 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was nowości oraz sprawdzone filmy i seriale! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 2.03.2022.

Multimedia

Program tv na środę, 2 marca 2022 r.:

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Kiler" - Zoom TV, godz. 20:00

Doskonała obsada aktorska i prawdziwe życie w nowym serialu Telewizji Polsat! Kasia Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i właśnie zdała z wyróżnieniem aplikację adwokacką. Ku jej zdziwieniu, patronka postanawia ją zwolnić. Mimo motywacji i dobrych chęci nigdzie nie znajduje zatrudnienia. Kasia postanawia udowodnić całemu światu, w tym w szczególności swojemu ojcu (Radosław Pazura), którym się opiekuje, że marzenia się spełniają. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej, biorąc 1 złoty za 1 minutę porady...
"Mecenas Porada" odcinek 1 - Polsat, godz. 20:05

Sam Wheat i Molly Jensen są szczęśliwą parą zakochanych, która mieszka w nowym lofcie w nowojorskiej dzielnicy Tribeca. Pewnego dnia zdarza się coś strasznego - Sam zostaje zabity na ulicy. Molly jest zrozpaczona i pogrąża się w żałobie, nie wiedząc, że jej ukochany pozostał na ziemi jako duch. Molly nie może go usłyszeć ani zobaczyć, więc do komunikacji z nią potrzebuje medium. Życie najdroższej mu kobiety jest zagrożone i musi interweniować nawet jako duch.
"Uwierz w ducha" - Super Polsat, godz. 20:40

Jedenastoletnia Skunk mieszka wraz z ojcem i bratem w północnym Londynie. Punktem zwrotnym w życiu dorastającej dziewczynki staje się brutalne zachowanie jej dorosłego sąsiada, Oswalda. Mężczyzna atakuje Ricka, z którym Skunk się przyjaźni. Powodem napaści okazuje się podejrzenie o gwałt, którego Rick miał rzekomo się dopuścić. Świat Skunk się sypie, a dziewczynka musi na nowo poukładać swój system wartości.
"Broken" - TVP Kultura, godz. 21:25

Pierwszy tego rodzaju program rozrywkowy w Polsce. Sześciu uczestników pod opieką dwóch doświadczonych kapitanów skromnym jachtem przemierza Atlantyk. Wyprawa z Gran Canarii do Gwadelupy ma potrwać kilka tygodni, w trakcie których łódź nie zawija do portu. W skład załogi wchodzą Maja Hirsh, Antoni Królikowski, Natalia Przybysz i Renata Kaczoruk, Piotr "Liroy" Marzec oraz Zygmunt Miłoszewski.
"Przez Atlantyk" - TVN, godz. 21:35

Kiedy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.
"Służby specjalne" - TV Puls, godz. 22:00

Kontynuacja kinowego przeboju o losach Deadpoola z komiksu Marvela. Pracownik stołówki zakładowej cudem uszedł z życiem, ale został oszpecony w brutalnym ataku. Chciałby zostać najgorętszym barmanem sieci Mayberry. Jednocześnie poszukuje utraconego zmysłu smaku i skradzionego kondensatora strumienia. Deadpool musi zwalczyć wojowników ninja, yakuzę i hordę agresywnych psów. Odkrywa znaczenie rodziny i przyjaźni.
"Deadpool 2" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 2.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×