Program telewizyjny na środę, 23.02.2022. Co obejrzeć 23 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na środę, 23 lutego. Dziś w tv m.in. 836. odcinek "Na dobre i na złe", w którym zobaczymy ostatnie chwile serialowego Piotra Korbana. W środę w tv również filmy takie jak: "American Assassin" i "Sully". Więcej programowych propozycji na dzień 23 lutego znajdziesz w tekście. Sprawdź program telewizyjny na środę, 23.02.2022.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 23 lutego 2022 r.:

Mitch Rapp w młodym wieku stracił rodziców, a kilka lat później w ataku terrorystycznym ukochaną. Od tej pory jego jedynym celem jest zemsta. Mężczyzna rozpoczyna więc szkolenie w śledzeniu zamachowców pod okiem weterana Stana Hurleya. Mitch i Stan badają przypadki ataków na podłożu wojskowym i cywilnym. Zanim szkolenie dobiegnie końca, Mitch ma okazję, aby sprawdzić nabyte umiejętności w akcji.
"American Assassin" - TV Puls, godz. 20:00

Dziewczynka, którą przywiózł do szpitala Piotr, odzyskuje w końcu przytomność. Korban nieoficjalnie - prowadzi w jej sprawie śledztwo. Odkrywa, że w okolicy szopy, w której się ukrywała, kręci się młody mężczyzna, Seba. Gdy policjant chce zatrzymać podejrzanego, ten brutalnie go atakuje. Tymczasem do szpitala trafia "najbardziej udane małżeństwo w Polsce" - para psychologów, którzy wspólnie prowadzą program "Miłosne rewolucje". Okazuje się, że sami mają więcej problemów, niż ich klienci.
"Na dobre i na złe" odcinek 836. - TVP 2, godz. 20:50

Lucy (Brittany Snow, "Pitch Perfect"), wracając z uczelni do domu, jest świadkiem ataku wojskowego na swoją dzielnicę Bushwick na nowojorskim Brooklynie. By ujść z życiem musi przedzierać się przez strefę walk, w czym pomaga jej weteran wojenny Stupe (Dave Bautista, "Strażnicy Galaktyki").
"Droga przez piekło" - TV 4, godz. 21:00

Kurt Sloan i jego starszy brat Eric są potomkami mistrzów sztuk walki. Kurt od zawsze był w cieniu Erica, brakowało mu instynktu potrzebnego, by zostać mistrzem. W trakcie jednego z turniejów Kurt widzi, jak jego brat ginie z rąk bezwzględnego mistrza muay thai, Tong Po. Poprzysięga zemstę i zwraca się o pomoc do Duranda, byłego mentora Erica. Durand z czasem odkrywa, że młodszy Sloan ma ogromny potencjał i siłę. Jako jedyny może być w stanie wygrać pojedynek z Tong Po.
"Kickboxer: Zemsta" - Polsat Film, godz. 21:00

Pasją Belle Williams są sportowe samochody i szybka jazda. Choć marzy o zostaniu kierowcą rajdowym, musi zadowolić się pracą taksówkarki. Niedawno odebrała licencję i zamierza pokazać nowojorczykom, na co stać jej taksówkę. Jedną z pierwszych osób, która się o tym przekonuje, jest Andy Washburn, zdegradowany policjant. Mężczyzna chce się zrehabilitować w oczach przełożonej, porucznik Marty Robbins, w której jest zakochany. Rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie kradzieży w nowojorskich bankach. Ponieważ nie ma prawa jazdy, prosi Belle o pomoc.
"New York Taxi" - Polsat, godz. 21:05

15 stycznia 2009 roku kapitan Chesley "Sully" Sullenberger ląduje uszkodzonym samolotem na rzece Hudson, ratując życie obecnych na pokładzie pasażerów. Pilot zostaje okrzyknięty bohaterem, lecz śledztwo dotyczące tego wydarzenia grozi zniszczeniem jego reputacji i kariery.
"Sully" - TVN 7, godz. 21:40

Patience Phillips jest utalentowaną, ale niezwykle nieśmiałą projektantką grafiki reklamowej. Pracuje w koncernie kosmetycznym. Kiedy przypadkowo podsłuchuje rozmowę nieprzeznaczoną dla jej uszu, ginie. W tajemniczy sposób odradza się, ale nie jest już tą Patience co dawniej. Rodzi się jej druga natura, zwinna, uwodzicielska, obdarzona czułymi zmysłami i niebezpieczna - natura kobiety-kota, która ostrzy pazury i wyrusza na polowanie, by wyrównać stare rachunki.
"Kobieta-kot" - TVN, godz. 22:40

Film akcji z udziałem polskich gwiazd: Linda, Pazura, Perepeczko, Włodarczyk. Bogusław Linda w roli byłego komandosa, który popadł w alkoholizm. Przypadkowo ratuje życie gangsterowi (Perepeczko) i w nagrodę zostaje ochroniarzem jego córki Sary (Włodarczyk). Opieka nad energiczną nastolatką, nie jest jednak łatwym zadaniem.
"Sara" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 23.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×