Program telewizyjny na środę, 9.03.2022. Co obejrzeć 9 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 9 marca? Program telewizyjny na ten dzień znajdziesz w naszym tekście, Wśród propozycji m.in. nowy serial na TVP Kultura, film "Krwawy diament" i "Mecenas Porada".

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 9 marca 2022 r.:

Sierpień 1939 roku, Wybrzeże Jurajskie. Dziesięcioro nieznajomych, pod różnymi pretekstami, zostaje zwabionych na wyspę Soldier Island. Gospodarzami mają tu być państwo Owenowie. Goście, wkrótce po przybyciu do posiadłości, wysłuchują nagrania z oskarżeniem o popełnione w przeszłości zuchwałe zbrodnie, a następnie zaczynają kolejno ginąć. Zdarzeniom akompaniuje złowieszczy wiersz o "Dziesięciu Murzynkach", który zdaje się być motywem przewodnim mordercy. Niewielka, odizolowana skalista wysepka staje się dla przyjezdnych pułapką bez wyjścia. Współtowarzysze zdają sobie sprawę, iż stali się uczestnikami skrupulatnie zaplanowanej gry, w której stawką jest ich własne życie.
"I nie było już nikogo" odcinek 1. - TVP Kultura, godz. 20:00

Kay i Arnold są małżeństwem od ponad trzydziestu lat. Ich związek przechodzi trudny okres - śpią w oddzielnych sypialniach, brakuje między nimi czułości i zrozumienia. Pewnego dnia Kay odkrywa książkę doktora Felda, psychologa specjalizującego się w terapii par. Zaczyna wierzyć, że jej związek z Arnoldem znów może być szczęśliwy. Namawia męża na tygodniowy wyjazd, w czasie którego będą próbowali podsycić namiętność w związku.
"Krwawy diament" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Do Kasi zgłasza się ojciec samotnie wychowujący trójkę dzieci, któremu państwo chce odebrać prawo do ich wychowywania. Kasia angażuje się w pomoc samotnemu, pracującemu ojcu, który tłumaczy problemy z dziećmi śmiercią żony. Pomimo wielu trudności, wygrywa sprawę. Jednak po pewnym czasie dowiaduje się, że dzieci zostawione są same sobie, a ich ojciec "poszedł w tango". Sprawy nie da się wznowić, więc Kasia stara się znaleźć rozwiązanie, by naprawić swój błąd.
"Mecenas Porada" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

Załamana Jagna wyznaje Filipowi, że ma guz w piersi. Dziewczyna poznaje w szpitalu Mateusza Pawłowskiego, chłopaka, który był dawniej pacjentem Asi Gawryło. Teraz wrócił na badania, obawiając się, że ma wznowę raka. Tymczasem Falkowicz dochodzi w końcu do porozumienia z Bolkiem i obaj postanawiają zamienić po cichu dzieci, bez udziału sądu. Gdy do profesora zagląda opiekunka społeczna, Barbara Saska, pojawiają się jednak komplikacje.
"Na dobre i na złe" odcinek 838. - TVP 2, godz. 20:50

9 marca 2022 roku w Madrycie zmierzą się wicemistrzowie Hiszpanii i Francji. Pierwszy mecz, który został rozegrany 15 lutego 2022 roku, zakończył się wynikiem korzystnym dla ekipy znad Sekwany. Ale paryżanie nie mogą być pewni awansu do fazy ćwierćfinałowej. Zawodnicy drużyny znad rzeki Manzanares będą starali się zatrzymać szarże francuskich przeciwników, wśród których prym wiedzie Kylian Mbappé, jeden z najskuteczniejszych napastników na świecie.
1/8 finału - rewanż: Real Madryt - Paris Saint-Germain - TVP 1, godz. 20:55

Trzyczęściowy film dokumentalny przedstawiający historię jednego z najpotężniejszych polityków naszych czasów. Przebiegły i nieprzewidywalny Władimir Putin rządzi żelazną ręką od 2000 roku. Jak jego historia życia ukształtowała wartości tego byłego szpiega? Ilustracją są niezwykłe archiwalne zdjęcia z jego kontrowersyjnej prezydentury. Ten przełomowy dokument zabiera widzów w niespotykaną dotąd podróż w głąb przerażonego i odizolowanego rosyjskiegoprzywódcy. Putin wraca do władzy po czteroletniej nieobecności, próbuje oczyścić się z oskarżeń o korupcjęi poprawić swoją reputację. Ostatnia część serii dokumentalnej ukazuje, jak Putin wniósł wiedzę o szpiegostwie w walkę i zwycięstwo o przywództwo w Rosji. Jak jego osobiste doświadczenia wpłynęły na jego politykę.
"Putin: historia rosyjskiego szpiega" odcinek 3. - TVP 2, godz. 21:40

Libby Day miała siedem lat, gdy zamordowano jej matkę i dwie starsze siostry. Na podstawie zeznań dziewczynki sąd skazał na dożywocie jej piętnastoletniego brata Bena. Dwadzieścia pięć lat później do Libby zgłaszają się członkowie stowarzyszenia zajmującego się wyjaśnianiem tajemniczych zabójstw. Ich zdaniem Ben jest niewinny, a zbrodniarz pozostaje na wolności. Libby będzie musiała wrócić do wydarzeń z przeszłości, a także stawić czoła wspomnieniom, które odcisnęły piętno na jej życiu.
"Mroczny zakątek" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 9.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×