Program telewizyjny na wtorek, 15.02.2022. Co obejrzeć 15 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na wtorek, 15.02.2022 roku. Co warto obejrzeć w telewizji? Nowy odcinek "M jak miłość" to nie wszystko. Dziś w tv także: "Plan doskonały", "Transformers: Wiek zagłady" i "Amok". Więcej propozycji znajdziesz w naszym artykule. Sprawdź program telewizyjny na wtorek, 15 lutego.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek, 15 lutego 2022 r.:

Porucznik Waters i jego ludzie z wyspecjalizowanej jednostki Navy SEALs dostają proste z pozoru zadanie. Mają ewakuować z ogarniętej wojną domową Nigerii lekarkę pracującą w misji humanitarnej. Zadanie nie jest tak łatwe, jak im się początkowo wydawało. Pani doktor Lena Hendricks nie ma zamiaru zostawić podopiecznych na łasce losu.
"Łzy słońca" - TV Puls, godz. 20:00

Utalentowany złodziej Max Burdett przechodzi na zasłużoną emeryturę. Zamierza się osiedlić wraz z partnerką Lolą Cirillo na rajskich Karaibach i wieść spokojne życie. Oboje nie muszą martwić się o przyszłość, gdyż właśnie udało im się skraść jeden z trzech słynnych brylantów Napoleona. Ich śladem podąża agent FBI Stan Lloyd, przekonany, że uda mu się nakryć parę na gorącym uczynku, tym bardziej że na wyspie, na specjalnym pokazie ma się pojawić najcenniejszy brylant. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.
"Po zachodzie słońca" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Do oddziału banku na Wall Street dostają się czterej uzbrojeni ludzie w strojach malarzy. Terroryzują klientów i pracowników, lecz nie uciekają z gotówką. Każą 50 zakładnikom przebrać się w stroje malarskie. Bank zostaje otoczony przez kordony policji. Kapitan John Darius oraz detektywi Keith Frazier i Bill Mitchell przybywają na miejsce. Gdy pertraktacje z przestępcami nie dają rezultatów, pojawia się Madeleine White - specjalistka od nierozwiązywalnych przypadków. Jej wizyta nasuwa podejrzenia, że bank skrywa coś ważniejszego niż pieniądze.
"Plan doskonały" - TVN 7, godz. 20:40

Kinga przechodzi w szpitalu badania. Cały czas jest wspierana przez Piotra i rodzinę. Franka z Pawłem wracają do Warszawy po "trekkingu poślubnym" i zapraszają na obiad rodziców Jaśka, chłopaka Basi, Dagmarę oraz Igora. Gdy goście w końcu się zjawiają, dochodzi do niemiłego incydentu. Zduńscy zastanawiają się poza tym, czy nie odkupić mieszkania od sąsiadów po to, by oba lokale połączyć i zyskać większy metraż. Basia po cichu ma jednak nadzieję, że drugi lokal będzie miała tylko dla siebie i wykorzysta na "gorące" randki z Jaśkiem.
"M jak miłość" odcinek 1638. - TVP 2, godz. 20:55

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
"Transformers: Wiek zagłady" - Polsat, godz. 21:05

Zoja z Ełłą wybierają się do nocnego klubu wskazanego przez mafiozów. Zoja chce, by piękna siostrzenica nawiązała kontakt z posłem i załatwiła z nim sprawę ziemi w Moskwie. Ełła spotyka tam swoją dawną przyjaciółkę tancerkę. Wypytuje ją o zaginionego męża. Zoi udaje się załatwić kuzynce pracę w tym elitarnym nocnym klubie. Michaił zostaje zwolniony z wojska. Traci służbowe mieszkanie. Olga z mężem zamieszkują u matki Miszy. Alisa próbuje znaleźć pieniądze na rozkręcenie własnego biznesu z Olgą i Swietłaną. Kobiety chcą uwolnić się od apodyktycznej Zoi. Dziewczyna zaciąga pożyczkę u cinkciarzy na targowisku. Ełła ostrzega ją, radzi oddać pieniądze i nie zadzierać z Zoją.
"Serca na sprzedaż" odcinek 8. - TVP 2, godz. 21:55

Rybacy wyławiają z Odry zmasakrowane ciało. Odkrycie zostaje nagłośnione przez media. Ofiarą okazuje się architekt Mariusz Roszewski. Winnych zbrodni nie udaje się odnaleźć. Z braku dowodów sprawa trafia do policyjnego "archiwum X". Cztery lata później anonimowy donos wiąże zabójstwo Roszewskiego z fabułą powieści "Amok" autorstwa Krystiana Bali. Autentyczność doniesień postanawia zbadać inspektor Jacek Sokolski, dociekliwy funkcjonariusz z mroczną przeszłością. Policjant odkrywa podobieństwa między zabójstwem a opisaną w książce zbrodnią.
"Amok" - TVN 7, godz. 23:20

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 15.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×