Program telewizyjny na wtorek, 22.02.2022. Co obejrzeć 22 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na wtorek - dziś w tv m.in. "Slumdog. Milioner z ulicy", "Avatar" oraz seriale. Co jeszcze warto obejrzeć 22 lutego w TV? Program tv na wtorek, 22.02.2022 znajdziesz w tekście.

Multimedia

Program telewizyjny na wtorek 22 lutego 2022 r.:

Pochodzący z dzielnicy slumsów w Bombaju osiemnastoletni Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. Wydaje mu się niemożliwe, żeby pozbawiony wykształcenia mieszkaniec slumsów mógł mieć tak wszechstronną wiedzę.
"Slumdog. Milioner z ulicy" - TV Puls, godz. 20:00

Isabella oraz jej mąż prowadzą znaną restaurację. W gotowaniu i wymyślaniu nowych, coraz smaczniejszych potraw nikt nie jest w stanie jej dorównać. Ale Isabella ma też wady, w życiu prywatnym lubi dominować. Staje się to przyczyną zdrady męża. Isabella ze złamanym sercem wyjeżdża do przyjaciółki do San Francisco. Nie byłaby jednak sobą, gdyby i tu nie zaczęła rządzić. I gdy skruszony mąż zaczyna szukać żony, odkrywa, że Isabella stała się gwiazdą popularnego programu kulinarnego.
"Kobieta na topie" - Stopklatka, godz. 20:00

George i Bertha zapraszają młodego mężczyznę, który wzbudził zainteresowanie Gladys. Po spotkaniu z czarującym panem McAllisterem Bertha towarzyszy Marian i Aurorze na wiecu Clary Barton w Dansville. Peggy pracuje nad artykułem i opowiada o swojej pierwszej miłości Marian, której zainteresowanie panem Raikesem wciąż nie ustępuje. Oscar konfrontuje się z mściwym Turnerem.
"Pozłacany wiek" odcinek 5. - HBO, godz. 20:10

Ola decyduje się na wyjazd z Grabiny i powrót do męża łamiąc tym Tadeuszowi serce. Ula postanawiaodwiedzić ojca. Przekonuje się, że mieszka w bardzo złych warunkach. Zaczyna na nowo mu współczuć, mimo że Jakubczyk właśnie pozwał ją do sądu. Z kolei Modry podejrzewa, że Jagoda była dotąd księgową mafii. Dziewczyna zdradza w końcu seniorowi, że grozi jej niebezpieczeństwo i musi się ukrywać. Tymczasemmatka Dawida prosi Marię, by to właśnie ona powiedziała chłopakowi, że wkrótce będzie musiał wyjechać do USA. Rogowska jednak odmawia. Uznaje, że skoro decyzję o przeprowadzce podjęła Jaszewska, to powinna sama ponieść tego konsekwencje.
"M jak miłość" odcinek 1640. - TVP 2, godz. 20:55

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na'vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake'owi życie, ten dołącza do Na'vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona...
"Avatar" - Polsat, godz. 21:05

Alisa oświadcza Goszy, że jest w ciąży z Timurem. Zoja ma widzenie z synem. Wieniamin jest chory. Swietłana romansuje z Andriejem, właścicielem salonu samochodowego. Ten jednak wcale poważnie o niej nie myśli. Michaił pracuje w Kompanii szkolnego kolegi. Załatwia sobie nowe mieszkanie. Nawiązuje romans z księgową. Swieta, Olga i Alisa dostają pracę w nowym salonie Ełły. Alisa zostaje dotkliwie pobita przez Paszę i jego kolesia. Trafia do szpitala. Ma liczne złamania nogi. Traci dziecko. Gosza opiekuje się dziewczyną. Łosiewowi nie podoba się sklep Ełły na targowisku. Daje jej w prezencie kamienicę na nowy ekskluzywny dom mody.
"Serca na sprzedaż" odcinek 12. - TVP 2, godz. 21:55

Motocyklista Cary Ford wraca do rodzinnego miasta, aby pogodzić się ze swoją dziewczyną i załatwić kilka spraw. Parę miesięcy wcześniej odmówił zwrotu motocykli, które należały do Henry'ego Jamesa, dilera narkotyków i szefa gangu "Kosiarzy". Handlarz chce odzyskać maszyny, a przede wszystkim wart ponad milion dolarów towar ukryty w bakach. Ford jest nieugięty, dlatego spotyka go kara. James wrabia go w zamordowanie młodszego brata szefa gangu "Kosiarzy". Cary ma niewiele czasu, by dowieść, że jest niewinny.
"Torque. Jazda na krawędzi" - TVN Fabuła, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na wtorek 22.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×