Program tv na poniedziałek, 29.11.2021. Gala Złotej Piłki - gdzie i kiedy oglądać? Sprawdź program tv na 29 listopada [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na 29 listopada. Dziś w telewizji m.in. transmisja z gali wręczenia Złotej Piłki. Czy Robert Lewandowski zdobędzie kolejne cenne trofeum? Program tv na poniedziałek to także nowe odcinki popularnych seriali i filmy. Sprawdź, co oglądać w poniedziałek, 29.11.2021.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29 listopada 2021 r.:

Żołnierz Ray Garrison zostaje przywrócony do życia przez korporację RST jako superczłowiek zwany Bloodshot. Jego krew pełna jest neotechnologicznych rozwiązań. Mężczyzna jest silniejszy od każdego, a jego organizm ma niezwykłą zdolność do natychmiastowej regeneracji. Niestety, za sprawą decyzji korporacji traci kontrolę nad swoim życiem. Wspomnienia i pamięć zostają mu wykasowane, trudno mu więc odróżnić prawdę od fikcji. Ze wszystkich sił jednak stara się zawalczyć o siebie.
"Bloodshot" - Polsat, godz. 20:05

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna żyje jego życiem. Próbuje pisać biografię ukochanego. W świecie kobiety pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, który zbiera materiały do książki o jej zmarłym mężu. Wydaje się, że nie ma niczego, co mogłoby połączyć tych dwoje, by udało im się wspólnie napisać biografię instrumentalisty i rozpocząć nowy rozdział własnej historii.
"Nie ma mowy!" - ale kino+, godz. 20:10

Transmisja z gali wręczenia Złotej Piłki, która odbędzie się w Théâtre du Châtelet w Paryżu. Na miejscu będzie Jacek Kurowski, który przeprowadzi rozmowy z laureatami. Wydarzenie skomentuje Maciej Iwański. Studio przed galą, emitowane w TVP Sport, poprowadzi Sylwia Dekiert.
Gala Złotej Piłki - TVP 1, godz. 20:30

Kisielowa znów rzuca się w Grabinie w wir walki - tym razem z nowym sąsiadem Patrykiem Janoszem, który zniszczył lokalną drogę. Budzyńscy wybierają się na weekend do Siedliska, gdzie czekają już na nich Anita z Kamilem. A Weronika szykuje w tym czasie dla Gryca niemiłą niespodziankę. Wojtek zalicza romantyczną wpadkę, bo wciąż umawia się jednocześnie z dwie dziewczynami i w końcu myli ich numery telefonów.
"M jak miłość" odcinek 1617. - TVP 2, godz. 20:55

Kobiety z powołaniem – jakie etapy muszą przejść na drodze ku duchowieństwu i jak wygląda ich codzienność w zakonach? Oddane Bogu, spowite w habity, mieszkające pośród klasztornych murów. Tak naprawdę niewiele wiemy o tym, jak wygląda życie zakonnic. Serial dokumentalny pozwala wnikliwie przyjrzeć się kobietom obdarzonym powołaniem – pokazuje blaski i cienie bycia w szeregach duchowieństwa, a także walkę nowego pokolenia ze skostniałymi kościelnymi strukturami.
"Zakonnice" odcinek 1. - CANAL+, godz. 21:00

Do miasta przybywa Święty Mikołaj. W życiu mieszkańców panuje chaos spowodowany gorączkowymi przygotowaniami do Bożego Narodzenia. Pewna kobieta, która nie interesuje się futbolem, nawiązuje romans z popularnym piłkarzem. Małżeństwo musi się uporać z tajemnicami. Dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
"Miłość jest wszystkim" - TVN 7, godz. 21:35

Belfast wciąż jest podzielony murem, który powstał w latach 60. XX w. Jest on symbolem niechęci i wrogości między dwiema społecznościami - katolicką i protestancką. Mury miasta opowiadają własną historię. Pomimo porozumienia wielkopiątkowego z 1998 r. konflikt w Irlandii Północnej się nie skończył. Ściany budynków są pokryte hasłami, grafikami i wymownymi rysunkami. Mieszkańców wciąż czeka długa i trudna droga do pokoju.
"Belfast - mury wstydu" - TVP 1, godz. 22:15

Na przeznaczoną do skolonizowania odległą planetę zostaje wysłana misja kosmiczna. Podróż ma trwać 120 lat. Niestety, proces hibernacji zawodzi i dwoje uczestników ekspedycji, mechanik Jim oraz pisarka Aurora, budzi się 90 lat za wcześnie. Para szybko się w sobie zakochuje. Sielanka nie trwa zbyt długo. Jim i Aurora odkrywają, że ich statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Okaże się, czy uda im się wyjść z opresji.
"Pasażerowie" - Polsat, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 29.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×