Program TV na sobotę, 12.02.2022. Co obejrzeć w sobotę, 12 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W niedzielę, 13 lutego w TV mnóstwo hitów. W programie telewizyjnym na 13.02.2022 każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można obejrzeć m.in. "Spider-Man: Daleko od domu", "Wcielenie" czy "X-Men: Apocalypse". Sprawdź program tv na niedzielę, 13 lutego!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 13 lutego 2022 r.:

Superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół - Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter - z wielkimi oporami - decyduje się pomóc Nickowi Fury'emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.
"Spider-Man: Daleko od domu" - Polsat Film, godz. 18:15

Kristen Stewart wciela się w rolę jedynej istoty, która przewyższa swą urodą złą królową (w tej roli Charlize Theron). Kiedy okrutna władczyni próbuje zgładzić Snieżkę nie spodziewa się, że królewna ma nieoczekiwanego sojusznika w postaci Łowcy, który wysłany wcześniej przez samą królową miał ją zabić.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN, godz. 20:00

Madison jest prześladowana przez paraliżujące wizje brutalnych morderstw. Co gorsza, pewnego dnia kobieta uświadamia sobie, że koszmary, które budzą ją w środku nocy, nie są senną wizją, tylko obrazem rzeczywistości. Tym filmem James Wan wraca do korzeni, czyli do horrorów, którymi zasłynął na początku kariery.
"Wcielenie" - HBO, godz. 20:10

Mick Haller jest sprytnym, pewnym siebie adwokatem z Los Angeles. To mistrz manipulacji, który marzy o dużych pieniądzach i ekskluzywnej kancelarii. Jego biuro mieści się na tylnym siedzeniu lincolna. Pewnego dnia los zsyła mu zlecenie, które wygląda na punkt zwrotny w karierze. Bogaty playboy z Beverly Hills zostaje oskarżony o gwałt i usiłowanie morderstwa. Sprawa wygląda na prostą i bardzo dochodową. Im Mick poznaje więcej faktów z życia klienta, tym bardziej miejsce entuzjazmu zajmują zdziwienie, niepewność, obawa i strach.
"Prawnik z Lincolna" - TVP2, godz. 21:05

Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant, który przejął moce innych odmieńców, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy po tysiącach lat budzi się do życia, postanawia podbić świat i zaprowadzić nowy porządek. Gromadzi wokół siebie grupę silnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto. Mimo iż los Ziemi wydaje się być przesądzony, Raven i Profesor X z pomocą grupy młodych X-Menów postanawiają powstrzymać wroga i ocalić świat przed zniszczeniem.
"X-Men: Apocalypse" - Polsat, godz. 22:05

Po dramacie, który wydarzył się w domu Abbotów, rodzina musi stawić czoła przerażającemu zewnętrznemu światu i walczyć o przetrwanie w milczeniu. Wkrótce docierają na nieznany sobie teren, gdzie uświadamiają sobie, że agresywne stworzenia wrażliwe na dźwięki to nie jedyne zagrożenie, które czyha na nich za piaszczystą ścieżką.
"Ciche miejsce 2" - HBO, godz. 22:05

Frances, nazywana przez przyjaciół Baby, spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wczasowych. Jest znudzona. Towarzystwo egoistycznych snobów nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkowo poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle'a. Okazuje się, że jego partnerka Penny nie może mu towarzyszyć podczas zbliżającego się konkursu, ponieważ zaszła w ciążę. Frances postanawia ją zastąpić.
"Dirty Dancing" - TVP1, godz. 22:25

Kilka dni przed walentynkami Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka muszą się zmierzyć z niespodziewanymi sytuacjami. Bohaterowie spotkają ludzi, którzy dadzą im nadzieję na przyszłość i pomogą uwierzyć, że trudne początki często prowadzą do pozytywnych zdarzeń.
"Plan B" - TVP2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 13.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×