Program tv na sobotę, 25.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami sobota, a weekend najlepiej spędzić z dobrym filmem! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Z pewnością każdy z Was znajdzie coś idealnego dla siebie w tv! Oj, będzie się działo! Do wyboru, do koloru!

Multimedia

Hit Quentina Tarantino. Amerykańskie południe przed wybuchem wojny secesyjnej. Django, były niewolnik oswobodzony przez niemieckiego łowcę głów - doktora Schultza, razem z nim szuka braci Brittle'ów - morderców, za schwytanie których wyznaczono wysokie nagrody. Django ma nadzieję, że uda mu się także odnaleźć żonę - Broomhildę, która przed laty została sprzedana na targu niewolników.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Django" - TV Puls, godz. 20.00

Agentka Gracie Hart, która sprytem, urodą i umiejętnościami udaremniła zamach na uczestniczki konkursu miss piękności, stała się najsławniejszą twarzą FBI. Przyniosło jej to więcej szkód niż korzyści. Popularność uniemożliwiła jej wykonywanie upragnionego zawodu. Gracie wycofuje się z działalności operacyjnej i zajmuje się promowaniem pozytywnego wizerunku FBI w mediach. Kiedy porywacze uprowadzają parę jej najlepszych przyjaciół, Gracie postanawia wkroczyć do akcji wbrew zakazom przełożonych.
"Miss Agent II: uzbrojona i urocza" - TVN, godz. 20.00

Komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego. Przystojny Szymon pracuje jako lekarz w warszawskiej klinice. Choć wzdycha do niego pielęgniarka Pati, mężczyzna nie odwzajemnia jej uczuć. Zakochuje się od pierwszego wejrzenia w spotkanej na ulicy dziewczynie. Seria zbiegów okoliczności powoduje, że przypadkowi przechodnie tracą ze sobą kontakt. Długie poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Tymczasem dziewczyna wpada w oko Leonowi, który dostał od rodziców ultimatum - albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
"Dzień dobry, kocham cię" - Polsat, godz. 20.10

Ryan Gosling kontra Bradley Cooper. Luke pracuje przy motocyklowym show, jeździ z miasta do miasta. Gdy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans, urodziła mu syna. Chce porzucić dotychczasowe życie i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając z umiejętności jazdy na motocyklu, okrada banki. Podczas jednego ze skoków krzyżują się drogi Luke'a i ambitnego funkcjonariusza policji Avery'ego Crossa, co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później ich synowie zawierają znajomość.
"Drugie oblicze" - Ale kino+m, godz. 20.10

Główną bohaterką serialu Pustkowie jest Hana Sikorova (Zuzana Stivínová), będąca starostą małego miasteczka w północnych Czechach. Kiedy duży koncern wydobywczy zaczyna proponować mieszkańcom wysokie rekompensaty za opuszczenie swoich domów, które leżą na ziemi bogatej w węgiel brunatny, kobieta robi wszystko, aby uchronić miejscowość i jej społeczność przed popadnięciem w ruinę. Niestety pewnego dnia niespodziewanie i w niewyjaśnionych okolicznościach znika jej czternastoletnia córka...
"Pustkowie", odcinek 8 - HBO, godz. 20.10

Wody roztopionego lodowca zatapiają większość obszaru Ziemi. Ludzie chronią się w sztucznych portach, lecz nie opuszcza ich myśl, że gdzieś znajduje się ląd. Nie wierzy w to tajemniczy sternik, który większość czasu spędza na zaprojektowanym przez siebie katamaranie. Pewnego dnia poznaje Helen i jej przybraną córkę Enolę. Na plecach dziewczynki znajduje się rzekomo mapa drogi do stałego lądu. O jej zdobyciu marzy banda pod dowództwem Deacona. W wyniku różnych wydarzeń sternik musi stawić im czoła.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wodny świat" - TVP1, godz. 20.25

"Porady na zdrady". Za nieszczęśliwą miłość pijemy z gwinta!Zobacz więcej

Dwie kobiety. Pierwsza - marząca o zostaniu fotografem młoda pracownica sklepu, druga - dojrzała mężatka, która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Carol" - CANAL+, godz. 21.00

Whitney Houston i młodszy od niej o sześć lat muzyk Bobby Brown spotkali się po raz pierwszy w 1989 r. podczas gali wręczenia nagród Soul Train. Ich znajomość przekształciła się w gorący romans i trzy lata później para stanęła na ślubnym kobiercu. Niedługo potem na świecie pojawiła się ich córka Bobbi Kristina. Jednocześnie Whitney konsekwentnie budowała karierę. Jej olbrzymi sukces nie pozostał bez wpływu na życie prywatne - w domu Whitney i Bobby'ego coraz częściej pojawiały się narkotyki i alkohol, a ich małżeństwo przypominało ciągłą walkę.
"Whitney Houston. Zawsze będę Cię kochać" - Lifetime, godz. 21.00

Edward Cole to zajęty nieustannym pomnażaniem pieniędzy, opływający w luksusy multimilioner, który pewnego dnia trafia do szpitala z podejrzeniem raka. Tam poznaje mechanika samochodowego Cartera Chambersa, który znalazł się w szpitalu z tego samego powodu. Diagnoza jest miażdżąca - każdemu został zaledwie rok życia. W obliczu nieuchronnie zbliżającego się końca Edward i Carter postanawiają razem wyruszyć w podróż i zrealizować wszystkie marzenia.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Choć goni nas czas" - TVN 7, godz. 21.45

Clive Owen w roli głównej. Jack Manfred jest obiecującym pisarzem. Aby zdobyć materiały do książki, nad którą pracuje, a także związać koniec z końcem, zostaje krupierem w kasynie. Okazuje się, że jest to wciągająca praca. Nietypowe godziny pracy, niebezpieczni ludzie, wśród których obraca się Jack, piękne kobiety - wszystko to sprawia, że pisarz coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością.
"Krupier" - Sundance TV, godz. 22.00

Robert Downey Jr. i Zach Galifianakis w rolach głównych. Peter Highman jest rozważnym architektem, który za kilka dni ma zostać ojcem. Mężczyzna spieszy do Los Angeles, by towarzyszyć żonie podczas porodu. Niestety, jego plany ulegają zmianie, gdy na lotnisku w Atlancie spotyka on początkującego aktora, Ethana Tremblaya. Za jego sprawą obaj zostają wyrzuceni z samolotu. Nieznajomy namawia Highmana na wspólną wyprawę samochodem. Szybko okazuje się, że podróżowanie z Ethanem wymaga stalowych nerwów i anielskiej cierpliwości.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zanim odejdą wody" - TVN. godz. 22.25

Dziedziczka fortuny Abigail Clayton nie opuszcza luksusowego apartamentu przy Columbus Circle na Manhattanie niemal od dwóch dekad. Jedynym powiernikiem jej problemów i przyjacielem jest doktor Raymond Fontaine. Pewnego dnia spokój Abigail zostaje jednak zburzony. Kiedy umiera starsza kobieta zajmująca sąsiednie mieszkanie, nowojorska policja wszczyna śledztwo. Sprawą zajmuje się detektyw Frank Giardello, który jest przekonany, że doszło do morderstwa. Abigail zostaje zmuszona do złożenia zeznań.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Columbus Circle" - TVP1, godz. 22.50

Jednym z policjantów pilnujących porządku na nowojorskich ulicach jest porucznik - człowiek pozbawiony zasad, uzależniony od narkotyków, alkoholu i hazardu. To on wyznacza prawo. Pewnego dnia w polskim kościele zostaje zgwałcona zakonnica. Poruszeni przedstawiciele władz wyznaczają nagrodę za schwytanie sprawców. Początkowo obojętny porucznik zaczyna interesować się sprawą. Pod wpływem ofiary, która wybaczyła katom, zdemoralizowany funkcjonariusz doznaje objawienia.
"Zły porucznik" - TVP Kultura, godz. 23.50

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×