Program tv na środę, 16.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na środę to przede wszystkim filmowe propozycje. Na ekranie będą błyszczeć takie gwiazdy jak Charlie Sheen, Jennifer Lopez czy Jim Carrey. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na środę, 16 sierpnia 2017:

Wzruszająca historia niezależnej kobiety i samotnej matki, którai pracuje jako pokojówka w prestiżowym hotelu na Manhattanie. Marisa stara się zapewnić sobie i synowi jak najlepsze warunki. W następstwie szczęśliwego zbiegu okoliczności, pewnego dnia Marisa poznaje w hotelu obłędnie bogatego i przystojnego mężczyznę, który sądzi, że kobieta jest gościem hotelowym. Z pomocą Christophera zamienia się w księżniczkę i daje się ponieść marzeniom wyjątkowej nocy. Jednak, gdy prawda o Marisie wyjdzie na jaw, okaże się, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów...
"Pokojówka na Manhattanie" - Paramount Channel, godz. 20:00

Przypadek czy przeznaczenie? Odpowiedzi szukają Kate Beckinsale i John Cusack. W samym środku przedświątecznej gorączki w nowojorskim sklepie Bloomingdales spotykają się Jonathan i Sara. Oboje sięgają po ostatnią parę czarnych rękawiczek. Tak rozpoczyna się flirt i wspólny wieczór w Nowym Jorku. Choć mają partnerów, czują, że chemia między nimi jest niezwykła. Jednak Sara chce utwierdzić się, że to przeznaczenie postawiło ich na swojej drodze.
"Igraszki losu" - TVP2, godz. 20:05

Bruce (Jim Carrey) słynie z zabawnych reportaży kręconych dla lokalnej telewizji, które cieszą wszystkich poza nim. Ma także śliczną dziewczynę Grace (Jennifer Aniston), która kocha go mimo wszystkich jego wad. Zwolniony z pracy w najgorszym dniu swojego życia, Bruce ośmiela się czynić wyrzuty samemu Bogu (Morgan Freeman). Ten więc na jeden dzień przekazuje mu całą swoją nadprzyrodzoną moc i wysyła go, by sam ulepszał świat…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bruce Wszechmogący" - Polsat, godz. 20:40

30-letnia prawniczka Heather Williams to kobieta sukcesu. Jest w szczytowej formie, szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Po wygraniu trudnej sprawy jej kancelaria dostaje kolejną intratną propozycję, a ona sama cieszy się jak najlepszą opinią w środowisku prawniczym. W jednym z najtrudniejszych procesów udaje jej się doprowadzić do spektakularnego uniewinnienia klienta. Sukcesy zawodowe pięknej pani prawnik idą w parze z powodzeniami w życiu osobistym. Heather jest niezależna finansowo, mieszka w luksusowym, dużym domu. Zaczyna się nią interesować przystojny prywatny detektyw Jack Riley, z którym umawia się na randkę. Ich romans się rozwija, toteż Heather nawet nie zauważa, że jej były chłopak Ray Johnson wciąż się kręci koło niej i nie zamierza z niej zrezygnować. W dodatku okazuje się, że ekspartner zna pewien mroczny sekret z przeszłości prawniczki.
"Mroczna przyjaźń" - TVP1, godz. 20:20

W gmachu ONZ w Nowym Jorku zastrzelono dwóch dyplomatów. Z miejsca zbrodni przestępca zabrał teczkę ze ściśle tajnymi dokumentami. Natomiast w Chicago, podczas rutynowego śledztwa w sprawie wypadku, policja znajduje broń. Są na niej odciski palców, dokładnie takie same jak te, które zdjęto na miejscu zbrodni w Nowym Jorku. Właściciel broni, Mark Roberts zostaje aresztowany. Ma być przewieziony do Nowego Jorku. W czasie podróży eskortuje go szeryf Gerard. Samolot, którym lecą musi lądować. W czasie zamieszania Roberts ucieka. Gerard rozpoczyna pościg za nim. Wkrótce odkrywa prawdziwą tożsamość Robertsa, który w rzeczywistości nazywa się Sheridan i jest byłym agentem CIA. Sheridan usiłuje dotrzeć do Nowego Jorku. Chce dowiedzieć się, kto go w to wszystko wrobił. Tego pechowego dnia znalazł się w gmachu ONZ, ponieważ otrzymał takie zadanie. Nie zabił z premedytacją, został zaatakowany i działał w obronie własnej. Gerard i Sheridan to godni siebie przeciwnicy, lecz ich pojedynek to nierówna walka. Sheridan jest sam, a przeciw sobie ma bezwzględnego szeryfa, jego ludzi i skorumpowanych agentów CIA.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wydział pościgowy" - TVN, godz. 21:55

Druga część przebojowej komedii, parodiującej takie filmy jak: "Rambo", "Pamięć absolutna", "Terminator" czy "Nagi Instynkt". Topper Harley (Charlie Sheen) żyje w buddyjskim klasztorze. Tam odnajduje go jego dawny dowódca, płk Walters (Richard Crenna), który chce namówić Toppera do wzięcia udziału w akcji odbicia z rąk Arabów oddziału ratunkowego, wysłanego na Bliski Wschód. Oddział ten miał uwolnić inny oddział wysłany w celu odbicia amerykańskich zakładników. Topper odmawia, jednak gdy oddział Waltersa zostaje schwytany, Harley rusza przyjacielowi na ratunek.
"Hot Shots II" - Polsat, godz. 22:50

Zobacz galerię

Nowe filmy i seriale w sierpniu - na vod i w kinie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×