Program TV na Wielkanoc, 4.04.2021. Co obejrzeć w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami Wielkanoc. Co w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia, obejrzeć w TV? Sprawdźcie nasz program telewizyjny na Wielkanoc 2021. Zobaczcie, co warto w telewizji obejrzeć w Wielkanocną Niedzielę, 4.04.2021.

Multimedia

Program tv na Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia 2021 r.:

Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.
"Rolnik szuka żony 8" - TVP 1, godz. 17:30

Lucy i Kusy są w sobie zakochani. Ich sielankę przerywa niespodziewane przybycie jej męża ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis pragnie odzyskać uczucia żony i namówić ją do powrotu do kraju. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary. W Wilkowyjach zjawia się Czerepach, obecnie kontroler z Izby Obrachunkowej. Ponieważ sam uczestniczył we wszystkich nieuczciwych interesach, kontrolowanie idzie mu łatwo.
"Ranczo Wilkowyje" - TVP Kultura, godz. 18:10

Robert jest samotnym ojcem 10-letniego Filipa. Pracuje jako muzyk w orkiestrze symfonicznej, wiedzie spokojne i uporządkowane życie. Pewnego dnia poznaje Martę, przebojową instruktorkę fitness. Marta onieśmiela Roberta, który nie ma czasu na sport. Jego życie kręci się wokół problemów wychowawczych, koszy pełnych prania i klasówek z matematyki. Okaże się, czy dwie osoby o różnych charakterach i stylach życia znajdą wspólny język.
"Całe szczęście" - TVN 7, godz. 20:00

Robin z Loxley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej. Czeka go niemiła niespodzianka. Zamek Robina został splądrowany, jego ziemie skonfiskował szeryf z Nottingham, a ukochana kobieta, przekonana, że zginął podczas wyprawy, poślubiła innego mężczyznę. Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham i obronić miasto, a także całe królestwo przed zdrajcami. Mężczyzna musi zgromadzić siły zdolne do walki z dobrze wyszkoloną armią.
"Robin Hood: Początek" - TVP 2, godz. 20:05

W święta Wielkanocne Telewizja Polska zaprasza na wyjątkowy koncert zatytułowany Cud życia Koncert Wielkanocny. Światowej sławy tenor, Andrea Bocelli, zaprezentuje polskim widzom utwory ze swojej najnowszej płyty Believe, które w swojej treści niosą pokrzepienie, nadzieję w trudnych czasach pandemii i głoszą, jak wielką wartością jest wiara, rodzina oraz.ludzkie życie. Podczas koncertu gwiazda zaśpiewa między innymi tytułową piosenkę z albumu, dla której będzie to telewizyjna premiera. Artysta wystąpi wspólnie z synem Matteo, a podczas całego koncertu towarzyszy mu Zespół Wokalny Warszawskiej Opery Kameralnej oraz Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej.
"Cud życia - koncert wielkanocny" - TVP 1, godz. 21:15

Lata 70. XX w. Funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa Grosicki przesłuchuje księdza Jana Zieję, charyzmatycznego kapłana, współorganizatora Komitetu Obrony Robotników. Grosicki chce nakłonić duchownego do współpracy z aparatem bezpieczeństwa. Rozmowa staje się dla reżysera filmu, Roberta Glińskiego, pretekstem do przedstawienia biografii księdza - myśliciela i społecznika, żołnierza i opozycjonisty.
"Zieja" - CANAL+, godz. 22:15

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona, Isabel. Zakochani żyją szczęśliwie, lecz ich niespełnionym pragnieniem jest posiadanie dziecka. Miesiące starań, poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczynają wpędzać Isabel w depresję. Wtedy do wybrzeży wyspy przybija mała łódź, na pokładzie której Tom znajduje niemowlę. Para postanawia wychować je jak własne. Wkrótce w okolicy pojawia się kobieta poszukująca zaginionego dziecka.
"Światło między oceanami" - TVP 1, godz. 22:40

Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.
"Diablo. Wyścig o wszystko" - Polsat, godz. 23:10

Pochodzący z Senegalu Samba od dziesięciu lat mieszka w Paryżu. Zmywa naczynia w paryskim hotelu, czeka na szansę zalegalizowania pobytu. Marzenia kończą się, gdy wskutek pomyłki zostaje aresztowany i trafia do ośrodka, skąd ma być deportowany. Tam odwiedzają go dwie wolontariuszki. Po latach pracy w korporacji Alice próbuje znaleźć w życiu sens poprzez pomoc nielegalnym imigrantom. Dla niej to część terapii. Bardziej doświadczona Manu ostrzega koleżankę, by nie angażowała się w sprawy podopiecznych, ale Alice ignoruje dobre rady.
"Samba" - TVP Kultura, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na Wielkanoc, 04.04.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×