"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski źródłem problemów kolegów z planu. Przez niego tracą pieniądze!

Antoni Królikowski pojawia się w mediach w ostatnim czasie głównie w negatywnym kontekście. Wywołuje jedną medialną burzę za drugą, a jego ostatni wybryk - niechlubny pomysł zorganizowania walki sobowtórów - sprawił, że zdecydował się wycofać w cień. Oznacza to również wycofanie się z życia zawodowego, a to z kolei oznacza kłopoty dla niektórych z jego kolegów z planu.

Multimedia

Przez wybryki Antoniego Królikowskiego są na bezrobociu

O Antonim Królikowskim trudno powiedzieć ostatnimi czasy coś pozytywnego - mimo, że od połowy lutego jest na ustach wszystkich niemalże każdego dnia. Niestety, jego decyzje życiowe - plotki o zdradzie ciężarnej Joanny Opozdy i porzuceniu jej dla sąsiadki z klatki, kontrowersyjne zachowania i próby tłumaczeń co i dlaczego spowodowały, że obecnie zmaga się z ogromnym kryzysem wizerunkowym. Apogeum nastąpiło jednak dopiero w momencie, gdy Antoni Królikowski postanowił obwieścić całemu światu współpracę z federacją MMA i walkę sobowtórów prezydenta Ukrainy i Rosji.

Antoni Królikowski promuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Internauci zażenowani! Gwiazdy TVN nie wytrzymały!Zobacz więcej

Kosztowne wybryki Królikowskiego

Po medialnej burzy, która wówczas wybuchła - Królikowski był ostro krytykowany przez niemalże wszystkich - aktor postanowił usunąć się w cień. Usunięcie się z życia publicznego oczywiście oznacza także zawieszenie wszelkich projektów, w jakie aktor był zaangażowany. Informowaliśmy ostatnio, że produkcja serialu Polsatu "Bracia" potwierdziła, że "nie będzie brał udziału" w owej produkcji.

Tak nagłe zmiany planów projektów, jak można zgadywac, oznaczają większe lub mniejsze kłopoty dla pozostałych osób współpracujących przy danej produkcji. Stało się to szczególnie wyraźne w przypadku serialu "Mecenas Porada", w którym występował Królikowski.

Otóż jak donosi serwis Plotek.pl, producenci serialu "Mecenas Porada" wykazali się dużym zrozumieniem dla Antoniego Królikowskiego i poszli mu na rękę, wstrzymując produkcję.

Produkcja serialu "Mecenas Porada" już dawno podjęła decyzję o kontynuacji i nakręceniu drugiej transzy. Ale teraz przesunęła termin rozpoczęcia zdjęć z powodu Antka Królikowskiego. Jego postać była w pierwszym sezonie i jest uwzględniona w wielu odcinkach sezonu drugiego. Tymczasem aktor robi sobie przerwę od show-biznesu, bo chce się wyciszyć po tym, jak stał się bohaterem serii negatywnych dla siebie afer. Produkcja to rozumie, dlatego chciała pójść aktorowi na rękę - cytuje słowa informatora związanego z produkcją wspomniany serwis.

Gwiazda o relacjach z pozostałymi. Lubią się? "Jak to zwykle w rodzinie bywa"Zobacz więcej

Spotkało się to jednak ze sporym sprzeciwem pozostałych aktorów występującej w produkcji Polsatu. Nic dziwnego - dla niektórych oznacza to po prostu zablokowaną możliwość zarobku. W najgorszej sytuacji są ci aktorzy, którzy byli zaangażowani tylko w tej jednej produkcji.

Inni aktorzy się niecierpliwią, czekają na pierwszy klaps, bo dla nich oznacza to przedłużające się bezrobocie. Zwłaszcza ci, dla których "Mecenas Porada" to jedyny serial, w którym biorą teraz udział. Wszyscy oni zagrają w drugiej transzy, tyle że nie wiadomo, kiedy ona ruszy. Widzowie na pewno zobaczą takie gwiazdy jak: Aleksandra Domańska, Joanna Koroniewska, Piotr Gąsowski, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Marta Dąbrowska, Monika Krzywkowska - cytuje doniesienia informatora serwis Plotek.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Przybysz pozbywając się nienarodzonego dziecka wykazała się totalnym brakiem humanitaryzmu i empatii. Jak się człowiek nie zabezpiecza to się trzeba liczyć z ciążą i jej konsekwencjami Przybysz. Jesteś w stanie to pojąć czy zbyt skomplikowane dla ciebie? Co do uchodźców to mówi, że wystarczy tylko trochę miłosierdzia, aby przyjąć kogoś do siebie, ale jej 60 m było za mało, aby przyjąć własne dziecko. Hipokrytka!!!

  12.04.2022 14:16
 • Eliza (gość)

  Przybysz popatrz sobie jak wygląda aborcja na USG może wtedy coś do ciebie dotrze. Wprowadzają ssak, dotyka on płodu, płód odskakuje broniąc się, ale nie ma gdzie uciec. Ssak rozdziela i wysysa całe jego ciało, a to wszystko, bo nie chciało ci się stosować antykoncepcji, a ... przecież miałaś za małe mieszkanie. Jesteś zaprzeczeniem kobiecości i nie masz prawa nazywać się matką, bo jedno swoje dziecko zabiłaś.

  10.04.2022 19:29
 • Gość (gość)

  Mam nadzieję, że nigdy Przybysz nie zaznasz spokoju za zabicie nienarodzonego dziecko z wygody. Cała twoja rodzina, która na to pozwoliła ma KREW NA RĘKACH. Ciekawe co powiesz swoim dzieciom, a pamiętaj, że na pewno się dowiedzą, bo My nigdy ci tego nie zapomnimy.

  10.04.2022 19:24
 • Sandra (gość)

  Racja. Przybysz to dno moralne. KAZIK z KULTU powiedział kiedyś, że aborcja to morderstwo i miał rację. Przybysz powinna siedzieć za to co zrobiła w więzieniu. Najpierw daje d..y i nie stosuje skutecznej antykoncepcji. a potem dziecko płaci za jej ignorancję śmiercią. WSTYD!!!

  10.04.2022 19:15
 • Wiki (gość)

  Natalia Przybysz to dopiero kompromitacja!!! Zabić nienarodzone dziecko w 4 miesiącu z bijącym sercem to okrucieństwo nie do pojęcia!!! Płacze nad rybą, ale aborcja to dla niej żaden problem. Nie oglądam niczego z jej udziałem. Obejrzyj sobie Przybysz jak wygląda aborcja na USG może coś do ciebie dotrze. Ojciec dziecka, który na to pozwolił jest dla mnie nikim, dnem moralnym.

  10.04.2022 19:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×