"Przyjaciółki". Nietypowe zaręczyny młodych aktorów. Weronika Warchoł i Marcin Urbanke zrobili to po "szwedzku"! Co to właściwie oznacza?

Młode gwiazdy znanych polskich seriali, Weronika Warchoł i Marcin Urbanke, ogłosili właśnie radosną nowinę. Para postanowiła się zaręczyć! Zrobiła to jednak w dość nietypowy sposób, który nie jest powszechnie znany w Polsce. Pierścionek zaręczynowy otrzymał również przyszły pan młody.

Multimedia

Weronika Warchoł pochodzi z iście filmowej rodziny. Jej brat Wacław Warchoł występował w "BrzydUli", natomiast ojciec Grzegorz Warchoł jest reżyserem "Familiady", a w swojej karierze odpowiadał również za produkcje takie jak: Bulionerzy", "Dwie strony medalu", czy "Życie Kamila Kuranta". Sama Weronika miała okazję występować m.in. w serialu "Przyjaciółki", czy w filmie "Zenek". Natomiast wybranek aktorki, Marcin Urbanke dał się poznać telewidzom, jako Tadeusz Borucki z "Na dobre i na złe".

Pokazano plakat filmu o Annie Przybylskiej. Trudno nie rozczulić się na widok tego zdjęcia!Zobacz więcej

Weronika Warchoł i Marcin Urbanke zaręczyli się po "szwedzku"

Niedawno Weronika i Marcin postanowili się pochwalić radosną nowiną! Okazuje się, że para postanowiła się zaręczyć. Zdecydowali się jednak zrobić to w dość nietypowy sposób. Na swoim koncie na Instagramie Weronika Warchoł pochwaliła się, że wraz ze swoim partnerem zdecydowali się na "szwedzkie" zaręczyny. Oznacza to, że poza przyszłą panną młodą, pierścionek otrzymał również jej wybranek. Na udostępnionym przez aktorkę zdjęciu na Instagramie można zobaczyć, jak zakochana para dumnie prezentuje swoją biżuterię zaręczynową.

Co sądzicie o takim sposobie zaręczyn?

Zobacz galerię

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Madzia (gość)

    Dziwne zaręczyny. Mnie facet oświadczył się jak byliśmy w Lesznie w tunelu aerodynamicznym na 3 rocznicę naszego związku. Po locie klęknął i zapytał czy zostanę jego żoną. Tylko ja dostałam pierścionek. Odpowiedziałam tak, nie trzymałam go długo w niepewności.

    25.07.2022 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×