"Przyjaciółki" odcinek 191. Jasiek wywiezie chłopców za granicę! Zuza już nigdy ich nie zobaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 191. odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie chciała zobaczyć się z synami, ale odkryje, że Jasiek wyjechał z nimi za granicę! Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Przyjaciółki" odcinek 191. (sezon 16.) w czwartek, 5.11.2020 o godz. 21:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Zuza (Anita Sokołowska) zaczęła brać nielegalne substancje, by poradzić sobie z natłokiem pracy, ale została na tym przyłapana przez policję i aresztowana! Jednak dopiero kiedy wyjdzie w końcu na wolność, będzie musiała zmierzyć się z problemami...

Zuza i Jasiek znowu będą razem?! Dramaty Markiewicz zbliżą ich do siebie... Zobacz więcej

W 191. odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie świadoma, że incydent z aresztowaniem i dalszy ciąg jej sprawy może położyć się cieniem na jej karierze. Dlatego będzie ukrywać przed szefostwem banku w Wiedniu sytuację, w jakiej się znalazła z powodu narkotyków. By zapomnieć o problemach, będzie chciała zobaczyć się z synami, więc postanowi pojechać do Gdańska i ich odwiedzić.

Kiedy przyjedzie na miejsce, odkryje, że Jasiek (Marek Bukowski) zabrał chłopców na wycieczkę do Danii, nie informując jej o tym. Będzie wściekła! Czy jeszcze zobaczy synów? Dogada się z Jaśkiem? Tego dowiemy się wkrótce!

Patrycja pójdzie na randkę z Arturem! Mariusz też będzie walczył o jej serce...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×