"Przysięga". Kolejna śmierć w tureckim serialu już na początku lipca! Operacja Kemala się nie powiedzie? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Przed nami emocjonujący początek lipca z tureckim serialem pt. "Przysięga". Kemal zostanie zaatakowany w areszcie, a Narin będzie go operować. Na tym jednak nie koniec problemów uwielbianego przez widzów małżeństwa, bo zeznania Meltem pogrążą Tarhuna w sądzie. Kemal trafi za kratki! Zdradzamy, co wydarzy się w pierwszych lipcowych odcinkach "Przysięgi". Streszczenia odcinków i nowe zdjęcia znajdziesz w galerii.

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku, o godz. 16:05 w TVP1!

Meltem chce zniszczyć Kemala, bo ten nie odwzajemnił jej uczuć i już wkrótce jej się to uda! Podstępna brunetka wrobiła go w morderstwo Levanta, a Tarhuna czeka teraz proces. Narin szuka dowodów na korzyść swojego męża, ale brakuje jej szczęścia. Zdradzamy, że Kemal Tarhun trafi w lipcowych odcinkach "Przysięgi" do więzienia. Czy spędzi tam resztę swojego życia?

Już 1 lipca, w 670. odcinku "Przysięgi" Gulperi rozpocznie rehabilitację. Czy dojdzie do pełnej sprawności? Synowie Kasima obserwują dom Emira, a dziewczynie znowu grozi niebezpieczeństwo!

Gulperi coraz piękniejsza! Setenay Suer na nowych zdjęciach olśniewa urodą. Co ją czeka w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W lipcu w tureckim serialu "Przysięga" umrze kolejny bohater! Gulperi będzie nękana przez poczucie winy, a Narin postanowi walczyć o sprawiedliwość. Co jeszcze wydarzy się w "Przysiędze" na początku nowego miesiąca? Po szczegóły zajrzyj do galerii.

Streszczenia lipcowych odcinków "Przysięgi" i najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu publikujemy w galerii!

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", którą już 28 czerwca zastąpi "Zakazany owoc". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Eda Ece to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Jaka jest prywatnie? Sprawdziliśmy!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×