"Pytania na śniadanie". Gwiazdy TVP komentują rozwód Katarzyny Cichopek i jej relację z Maciejem Kurzajewskim. "Potrafi rozładować każdy stres"

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, głos w tej sprawie postanowiły zabrać Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan, które tak jak gwiazda "M jak miłość", współprowadzą "Pytanie na śniadanie". Jedna z nich pokusiła się nawet o komentarz relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Po wielu tygodniach medialnej wrzawy związanej z rozpadem ich związku, pojawiły się w końcu informacje dotyczące rozprawy rozwodowej Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Okazuje się, że w tym szczególnie trudnym czasie, Katarzyna Cichopek może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek w planu "Pytanie na śniadanie", gdzie aktorka na co dzień występuje w roli prowadzącej.

Paulina Smaszcz padła ofiarą przestępstwa! Była żona Kurzajewskiego została okradzionaZobacz więcej

Gwiazdy TVP komentują rozwód Katarzyny Cichopek i jej relację z Maciejem Kurzajewskim.

W związku z całym medialnym zamieszaniem spowodowanym rozwodem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, głos postanowiły zabrać koleżanki aktorki z rodzimej stacji. Jedną z nich była Małgorzata Tomaszewska, która również jest współprowadzącą "Pytania na śniadanie". Tomaszewska nie kryje podziwu dla spokoju, jaki pomimo obecnej sytuacji ma w sobie Katarzyna Cichopek.

My Kasię bardzo wspieramy. Ja uważam, że Kasia jest wspaniałą kobietą i wspaniałą matką. Co jest bardzo ważne w tej całej sytuacji. Jest wspaniała i ma tak czyste serce, że dla mnie, to jest aż niesamowite, że może być człowiek, który dostaje z tej i z tamtej strony, i nadal mówi pokornie – ale ja będę spokojna, wszystko będzie dobrze. Ona jest po prostu wspaniałą kobietą – powiedziała Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z Jastrząb Post.

Prezenterka skierowała także sporo ciepłych słów pod adresem Macieja Kurzajewskiego, który od dłuższego czasu musi mierzyć się z licznymi insynuacjami na temat rzekomego romansu z Katarzyną Cichopek.

Maciej jest niesamowitym człowiekiem. On potrafi obrócić w żart każdą sytuację. Potrafi rozładować każdą sytuację. Trudno mi powiedzieć jak jest, kiedy prowadzą program, bo mnie tam nie ma, ale myślę, że jest podobnie. Potrafi rozładować każdy stres - przyznała w tej samej rozmowie Małgorzata Tomaszewska.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać również inna gwiazda TVP, Izabella Krzan, która także współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Była Miss Polonia, podobnie jak Małgorzata Tomaszewska, postanowiła wesprzeć swoją koleżankę z pracy.

Ja Kasię bardzo wspieram. Marcina i Kasię znam od kilku lat. Jestem raczej osobą, która nie wchodzi w kontakty związkowe i relacje, uważam, że to jest prywatna sprawa każdego z nas. Sama przechodziłam różnego typu sytuacje i wolałam, aby nikt nie ingerował w to. Jeżeli ktokolwiek z nich by kiedykolwiek się do mnie zwrócił i chciał się wygadać to jestem, ale raczej stronię od komentarzy, bo uważam, że jest to ich prywatna sprawa - wyznała Izabella Krzan w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz galerię

​Izabella Krzan pochwaliła się wyjątkowym prezentem od mamy! Internauci nie mogą wyjść z podziwuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Polka (gość)

  Nie rozumiem tyle krytyki pod adresem Cichopek a jeszcze ja zatrudniają jej sztuczny uśmiech glupawe miny i nienaturalne prowadzenie nie oglądam jej

  24.05.2022 07:24
 • Radek (gość)

  Co mnie obchodzi Cichopek... żadna gwiazda z niej tak jak z Zenka król...

  21.05.2022 21:04
 • Mariolka (gość)

  Weźcie idźcie co mnie to g.. no obchodzi?? Gwiazdy jedne,

  21.05.2022 20:40
 • Tamara (gość)

  Tomaszewska popiera Kaske bo jest taka sama,też w głowie tylko rozwody ,nie lubię jej !!!

  21.05.2022 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×