"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie parą! Para podzieliła się radosnymi wieściami w dniu urodzin aktorki!

Od czasu rozstania z Marcinem Hakielem, Katarzynę Cichopek wielokrotnie łączono z Maciejem Kurzajewskim. Zarówno aktorka, jak i popularny prezenter przez wiele tygodni wstrzymywali się od komentowania tych rewelacji. Jednak w dniu urodzin Katarzyny Cichopek, zarówno ona, jak i Maciej Kurzajewski postanowili w końcu przestać ukrywać swój związek przed światem!

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie parą!

Od czasu, gdy w połowie marca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sensacyjnie ogłosili, że się rozstają, media zaczęły regularnie łączyć aktorkę z jej partnerem z planu "Pytanie na śniadanie" - Maciejem Kurzajewskim. Przez cały ten czas zarówno aktorka, jak i popularny prezenter nie odnosili się do tych spekulacji, zbywając wszelkie pytania na ten temat. Wygląda jednak na to, że w tym przypadku plotki związane z ich rzekomą relacją okazały się prawdą. W dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek, zarówno ona, jak i Maciej Kurzajewski postanowili podzielić się radosnymi wieściami!

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"Zobacz więcej

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dodali wymowne posty, z których wynika, że oficjalnie są parą! Aktorka i prezenter zamieścili na swoich kontach na Instagramie to samo wspólne zdjęcie z Jerozolimy, na których można ich zobaczyć uśmiechniętych od ucha do ucha.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela 💋 - czytamy w opisie fotografii zamieszczonej na Instagramie Katarzyny Cichopek.

Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą! ❤ - napisał Maciej Kurzajewski na swoim Instagramie.

Życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacjiZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Anka (gość)

    Kochana mamusia dzieciom zgotowała los na walizkach.

    12.11.2022 02:43
  • Donice (gość)

    Swojego szczęścia nie można budować nw cudzym nieszczęściu. NIGDY.

    12.10.2022 13:39
  • As (gość)

    Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.

    10.10.2022 19:12
  • Ufna (gość)

    Żałosne. Pojechać do miejsca świętego modlić się i celebrować rozstanie z mężem i nową grzeszną "miłość" na 40-te urodziny. To jest hipokryzja.

    09.10.2022 02:07
  • Róża (gość)

    I dobrze po co się dusić? dla dzieci? Życie jest za krotkie

    08.10.2022 12:34
  • nelka (gość)

    i wszystko jasne MARCINA PORZUCULA DLA KURZAJEWSKIEGO , DLATEGO TAK CHCIALA WOLNOSCI , A TA WOLNOSC MA NA IMIE MACIEJ / KASKI TO ; MOJA BRATOWA TEZ KASKA I MEZA RZUCILA DLA KOCHANKA / LAF

    08.10.2022 12:09
  • 123szok (gość)

    To wszystko bardzo żałosne.Nie mieszajcie Boga do swoich niecnych zachowań.Hipokryzja i zakłamanie.

    08.10.2022 11:24
  • Anna (gość)

    No niestety e hakiel to taki klusek nie ma się co dziwić że kaska wzięła się za czarusia kurzaja pozatym chce się utrzymać w pnś. Tak to by siedziała w domu jak hakiel który nigdzie juz nie jest zapraszany.

    08.10.2022 11:11
  • Mono (gość)

    Kurzajewski stary ale jurny,a to się liczy u pań po 40

    08.10.2022 10:42
  • Mis (gość)

    Tylko prezenterzy tak katolickiej telewizji mogą się tak zachować.Niech Kasia nie udaje świętej.Ewidentnie zostawiła Marcina dla Kurzaja.Jak On był zrozpaczony i mówił że ktoś trzeci się pojawił w ich życiu to ludzie Go hejtowali.Mial prawo być rozgoryczony.A ta cały czas tylko czaruje tym sztucznym usmieszkiem i robi te ukłoniki.Zdradzila męża ,wstyd żeby taka osoba w świętej telewizji TVPus pracowała.Powinni dawać przykład,przecież kościół nie popiera zdrad małżeńskich.

    08.10.2022 10:03
  • Agat (gość)

    Szkoda mi Marcina, ale takie jest życie. Smutne. Nie rozumiem pretensji byłej żony Kurzajewskiego wywlekanych na światło dzienne.

    08.10.2022 09:28
  • Andzelika (gość)

    Czytając komentarze ludzie zajmijcie się własnym życiem po co kometowac cos co was nie dotyczy to tylko i wyłącznie ich sprawa nie wolno i nie powinniście oceniać innych trzeba najpierw spojrzeć na siebie pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę każdemu

    08.10.2022 08:26
  • Bodzia (gość)

    Zycze im szczescia ,kazy ma do tego prawo ,sa dorosli wiedza co robia .Zyc w zwiazku bo zyc to lepiej sie rozstac ,a jesli sa madrzy to dzieci tez nie ucierpia.Zycze milosci i zdrowka p.Kasiu i p.Macku.

    08.10.2022 08:22
  • Bodzia (gość)

    Zycze im szczescia ,kazy ma do tego prawo ,sa dorosli wiedza co robia .Zyc w zwiazku bo zyc to lepiej sie rozstac ,a jesli sa madrzy to dzieci tez nie ucierpia.Zycze milosci i zdrowka p.Kasiu i p.Macku.

    08.10.2022 08:22
  • Kicia (gość)

    Widocznie stary ale jary kurzajewski dobrze jej zrobił. Przecież ten bawidamek znowu kogoś oczaruje tym sztucznym usmieszkiem. Dla mnie to są obleśni 🤮🤮🤮

    08.10.2022 07:26
  • Kobieta (gość)

    Takie mamy czasy,że chcemy wszystko nowe ,nie będę tu wymienić.Kazdy sam decyduje o swoim losie, życiu jedyne co mi się nie podoba to,że tak szybko i tak często kogoś zostawiamy dla kogoś nowego

    08.10.2022 07:00
  • Gość (gość)

    Tylko szkoda tych dzieci. Bardzo im współczuję. Pan Kurzajewski powinien się wstydzić.

    08.10.2022 00:50
  • Gość (gość)

    Każdy ma prawo decydować o swoim szczęściu, wszak życie mamy tylko jedno... Co się tyczy dzieci, jak widać krzywda im się nie dzieje.. Za kilka lat każde pójdzie własną drogą, więc bez przesadyzmu....

    08.10.2022 00:00
  • Gość (gość)

    Do tej pory wyskakiwały mi z lodówki cichopki, teraz będą kurzajki...MASAKRA Szczęścia życzęi oby za chwilę nie było kolejnej zmiany miejsc ;)

    07.10.2022 23:48
  • Bożena (gość)

    Pasują do siebie, życzę im dużo miłości

    07.10.2022 23:42
NowszeStarsze