„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub kościelny? Ich „serdeczna przyjaciółka” miała wyjawić całą prawdę!

Medialny szum wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zdają się przybierać na sile. Na jaw wychodzą kolejne doniesienia związane z dalszą przyszłością zakochanych. Czyżby zaczęli oni planować już swój ożenek? Tak twierdzi ich „serdeczna przyjaciółka”, która na łamach prasy miała wyjawić całą prawdę na ten temat. W grę ma ponoć wchodzić ślub kościelny!

Multimedia

Od pewnego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o rzekomych zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wszystko przez jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP, na którym słynne dziś „kurzopki” po raz pierwszy pojawiły się razem jako para. Wówczas na serdecznym palcu aktorki zauważono pokaźnych rozmiarów pierścionek. Zaręczynowe spekulacje podsyciły rzekome zaznania znajomych pary, którzy mieli zdradzić, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po oświadczynach. Póki co para ani nie zdementowała, ani nie potwierdziła tych doniesień.

Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia związane z dalszą przyszłością pary, która miałaby już poważnie zacząć myśleć o swoim ślubie!

Dziś są najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Jednak historia ich miłości nie była usłana różamiZobacz więcej

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub kościelny?

Czyżby Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planowali wziąć ślub kościelny? Tak ma twierdzić „serdeczna przyjaciółka” pary, na którą w swoich doniesieniach powołuje się „Rewia”. Zdaniem tygodnika zakochanym marzy się wzięcie ślubu kościelnego! W związku z tym mają oni się zacząć starać o nieważnienie ich poprzednich małżeństw.

Teraz aktorka gotowa jest pójść krok dalej. Ostatnio Maciej Kurzajewski poprosił ją o rękę, a ona bez wahania powiedziała: tak! Jednak przed nimi długi proces stwierdzenia nieważności poprzedniego małżeństwa - czytamy w Rewii, której słowa przytacza serwis Pomponik

Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne. [...] Kasia i Maciej wierzą, że ich miłość zwycięży wszystko i ostatecznie uda im się stanąć bez przeszkód na ślubnym kobiercu - miała wyznać na łamach Rewii „serdeczna przyjaciółka” pary.

Myślicie, że faktycznie uda im się wziąć ślub kościelny?

Paulina Smaszcz miażdży Macieja Kurzajewskiego. Chciał zostawić Katarzynę Cichopek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Zuza (gość)

  Nie mogę już tego słuchać i czytać.Jak unieważnić ślub kościelny . Przecież mają dzieci.Taka świętobliwa cichopek i jej ukochany.Wielka kolejna miłość,na jak długo.Nie wróżę im dobrze.Za duszy fałszu w tym związku.A ten jej uśmiech przyklejony do twarzy! ŻENADA

  03.12.2022 14:53
 • Borita (gość)

  Tak wierzą jak ci co dadzą ślub kodcielny

  02.12.2022 22:07
 • Ja (gość)

  Kurski przetarł szlak, teraz każdy, jak mu się nie podoba pierwszy mąż, czy żona, a jest bardzo wierzący (hahaha), może unieważniać swoje małżeństwo, byle dobrze sypnąć kasą Kościołowi. Fuj obrzydlistwo, precz z takim kościołem i takimi wiernymi

  02.12.2022 14:46
 • frezja (gość)

  Najprawdopodobniej, pierwsze małżenstwo....... nie zostało skonsumowane. Ha ha ha ha ha ha

  02.12.2022 13:08
 • oli (gość)

  Przykład dał i Jacek Kurski ze swoja drugą.Pierwsza była be i dzieci a ta jest cudowna i najlepsza i slub w kosciele nawet w Sanktuarium.To złe przykłady człowieka prawicy!!!

  01.12.2022 16:02
 • Kasia (gość)

  Co Bóg złaczýł człowiek niech nie rozłącza !

  01.12.2022 11:08
 • NO PIIIS (gość)

  mISTRZYNI pr SMASZCZ JUZ COS OBMYSLI NA TEN PANOANY SLUB. pROPONUJE SKOK Z WIEZY KOSCIOLA NA TZW. MLODA PARE

  01.12.2022 09:15
 • Gosc07 (gość)

  Cichodajka to swietojebliwa stara ku …ewka

  01.12.2022 09:06
 • Gość 01 (gość)

  Cipodajka i Kurzajewski to zakłamani hipokryci

  01.12.2022 08:59
 • Antonina (gość)

  CHCIALAM NAPISAĆ MĄDRY KOMENTARZ, ALE ZWYCZAJNIE BRAK SŁÓW. NIKT NIE KUPI SUMIENIA ZA PIENIĄDZE.

  30.11.2022 22:33
 • Róża (gość)

  Następne dwa unieważnione sakramenty małżeńskie to chyba Kurski im załatwi kler za duże pieniądze duszę diabłom sprzedali.

  30.11.2022 21:37
 • Marek1 (gość)

  W pierwszej chwili pomyślałem, że to jest artykuł z 1 kwietnia, ale nie...

  30.11.2022 20:05
 • Real (gość)

  Buuuuhahaha

  30.11.2022 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×