"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek na miotle w muzeum Harry'ego Pottera. Jej zdjęcia z wypadu z dziećmi robią furorę w sieci!

Katarzyna Cichopek wybrała się z dziećmi na Wyspy Brytyjskie, gdzie spełniają swoje marzenia. Zdjęcia współprowadzącej "Pytanie na śniadanie" i gwiazdy "M jak miłość" z wypadu do muzeum Harry'ego Pottera robią furorę w sieci!

Multimedia

Katarzyna Cichopek na miotle. Te zdjęcia robią furorę w sieci!

Katarzyna Cichopek, doskonale znana widzom z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" i porannego programu "Pytanie na śniadanie", obecnie bawi się z dziećmi na Wyspach Brytyjskich. Zbliżające się 40. urodziny Cichopek były znakomitym pretekstem, aby spełnić kilka marzeń - zarówno pociech, jak i swoich.

Jednym z nich była wizyta w muzeum Harry’ego Pottera, która dostarczyła mnóstwo radości i znanej mamie, jak i Helenie i Adamowi.

Dziś spełniłam marzenie moich dzieci i moje odwiedzając muzeum Harrego Pottera 🧙‍♀️🧹Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji moich zbliżających się 40 urodzin 🥳 Podziwialiśmy oryginalną scenografie, kostiumy, podglądaliśmy jak powstawał film. Genialne doświadczenie!!! Aaaa! Nie wiem kto bawił się lepiej 😉

Tak się zmieniała Anna Powierza. Serialowa Czesia dorastała na oczach widzów! Zobacz więcej

Zdjęcia Cichopek na miotle na tle widoków, dobrze znanych z filmów o młodym czarodzieju, robią furorę w sieci. Fani dosłownie zasypali aktorkę wyrazami zachwytu i komplementami (pisownia oryginalna):

Kasiu wyglądasz Słoneczko Ślicznie💋💓💝💝💝słodkich snów Zloteczjo

Rewelacja. Jak na tej miotle? Ładne widoki? Happy Birthday to You ❤️

zostałaś czarodziejka z księżyca a raczej z uniwersum harriego pottera

Kasia to już masz 40 lat ? ale dobrze wyglądasz jako artystka i nietylko.Jesteś radosna i masz fajną cichoosobowość.

Chyba 19 stych urodzin pani Kasiu... jak dziewczynka :*. A w Harrym by pani pasowala. Nie wiedzialam ze jest takie muzem u nas :) fajnie :)

Na tej miotle to dobre jest , od tej strony pani nie znałem

Najpiękniejsza czarownica, jaką widziałam :)

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Na swoją czterdziestkę pojechałam do Leszna latać w tunelu aerodynamicznym i dzieciaki z mężem też mi towarzyszyli. Ale marzenie o odwiedzeniu muzeum Harryego też bardzo ciekawe i oryginalne.

    03.10.2022 15:54
  • Bejbe (gość)

    Bejbuszku Ty też poczujesz miotle.

    03.10.2022 08:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×