Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub kościelny? Ich „serdeczna przyjaciółka” miała wyjawić całą prawdę!

Medialny szum wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zdają się przybierać na sile. Na jaw wychodzą kolejne doniesienia związane z dalszą przyszłością zakochanych. Czyżby zaczęli oni planować już swój ożenek? Tak twierdzi ich „serdeczna przyjaciółka”, która na łamach prasy miała wyjawić całą prawdę na ten temat. W grę ma ponoć wchodzić ślub kościelny!

30.11.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się w Nowym Jorku!? Sensacyjne doniesienia na temat ich związku. „Poważnie rozmawiają już o ślubie”

Niedawno pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia związane z rzekomymi zaręczynami Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jak informuje jeden z portali, zakochani mieli się już zaręczyć i to nie byle gdzie, bo w Nowym Jorku! Ponoć „poważnie rozmawiają już o ślubie” - twierdzi osoba z otoczenia pary.

29.11.2022Pytanie na śniadanie

„Sprawa dla reportera”. Elżbieta Jaworowicz na starych zdjęciach. Tak kiedyś wyglądała! Dała koncert widzom „Pytanie na śniadanie”

Elżbieta Jaworowicz to jedna z twarzy Telewizji Polskiej, w której od dekad prowadzi program „Sprawa dla reportera”. Celebrująca w tym roku 70-lecie swojej działalności stacja zaprosiła dziennikarkę do programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie zaśpiewała „Uciekaj moje serce” Seweryna Krajewskiego. Wspominała również tzw. stare czasy, dzieląc się z widzami swoimi starymi zdjęciami. Sprawdźcie w galerii, jak kiedyś wyglądała Elżbieta Jaworowicz!

29.11.2022Sprawa dla reportera

„Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk schudła aż 17 kilogramów dzięki tej diecie! Żona Zenka Martyniuka zdradziła, co je aby utrzymać formę. „Czuję się lżej i mam większą chęć do życia”

Danuta Martyniuk w pewnym momencie swojego życia powiedziała „dość!” hejterom i internetowym złośliwościom i postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. W tym celu przeszła na dietę i schudła aż 17 kilogramów! W programie „Pytanie na śniadanie” ukochana króla disco polo zdradziła, jak wygląda teraz jej dieta i które nawyki żywieniowe zmieniła. To jej przepis na sukces i znacznie lepszy stan zdrowia!

28.11.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Paulina Smaszcz nie wytrzymała i zalała się łzami. Wszystko przez komentarz internautki

Nie jest tajemnicą, że Paulina Smaszcz jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim koncie na Instagramie była żona Macieja Kurzajewskiego zorganizowała relację na żywo, gdzie poruszyła m.in. bliski jej ostatnio temat hejtu. W pewnym momencie Paulina Smaszcz nie wytrzymała i zalała się łzami. Wszystko przez słowa, jakie jedna z internautek napisała na jej temat.

25.11.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski złożył doniesienie na Paulinę Smaszcz o naruszenie miru domowego. Była żona prezentera nie pozostawiła tego bez komentarza!

Powiedzieć, że dzieje się na linii Paulina Smaszcz - Maciej Kurzajewski to jakby nic nie powiedzieć. Medialny konflikt, który zasadniczo wywołała była żona prezentera „Pytanie na śniadanie” właśnie nabrał charakteru prawnego. Jak donoszą media, Maciej Kurzajewski złożył doniesienie na policji na Paulinę Smaszcz.

22.11.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska z synkiem i ojcem na planie śniadaniówki. Mały Enzo skradł tego dnia całe show!

Małgorzata Tomaszewska podczas ostatniego „Pytania na śniadanie” postanowiła zabrać ze sobą do studia ojca Jana Tomaszewskiego oraz swojego 5-letniego synka. Cała rodzina Tomaszewskich zaprezentowała tam swoje sportowe umiejętności. Tego dnia całe show skradł jednak mały Enzo, który mimo młodego wieku ma już zadatki na prawdziwą gwiazdę!

20.11.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×