rafał zawierucha

"Niewidzialna wojna" premiera. Anna Mucha gra nogą na czerwonym dywanie. Mama Patryka Vegi pozuje na ściance! Kto jeszcze się pojawił?

Patryk Vega, czyli kontrowersyjny reżyser takich hitów jak "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii" nakręcił film o samym sobie. W Warszawie odbyła się premiera "Niewidzialnej wojny". Kto brylował na ściance? Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, czyli Rafała Zawieruchy i Anny Muchy. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

29.09.2022Niewidzialna wojna

"Zołza". Małgorzata Kożuchowska zachwyca na premierze swojego filmu. Towarzyszyli jej m.in. Artur Żmijewski, Ilona Łepkowska i Paulina Koziejowska

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Film "Zołza" przybliża historię Anny, której bilans życia prezentuje się imponująco: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek i 40 milionów widzów. Gwiazdy dopisały na premierze - na ściance stanęli m.in. Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska i Anna Samusionek. Zobacz zdjęcia z premiery!

14.09.2022Zołza

"Niewidzialna wojna". Zwiastun filmu Patryka Vegi o Patryku Vedze. Anna Mucha zagrała matkę reżysera

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. O tym opowie nowy film Patryka Vegi pt. "Niewidzialna wojna".

04.08.2022Niewidzialna wojna

"Elvis". Paulina Koziejowska zaszalała na premierze. Kreacja ukochanej Macieja Orłosia skradła całą uwagę fotoreporterów!

W środowy wieczór w warszawskim kinie Helios odbyła się przedpremiera długo wyczekiwanego filmu "Elvis". Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd - nie zabrakło między innymi Jacka Jelonka, Oliwera Kubiaka, Paulina Gałązka, Damiana Michałowskiego, Rafała Zawieruchy czy Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Anny Dec. Uwagę wszystkich jednak skradła Paulina Koziejowska i jej kreacja, a dokładniej - niecodzienne aplikacje na dekolcie.

23.06.2022Elvis

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×