"Ragnarok" - 2. sezon powstanie! Co czeka braci w nowych odcinkach? Magne stanie się jeszcze silniejszy?

"Ragnarok" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów. Nic dziwnego, że Netflix zdecydował się zamówić 2. sezon skandynawskiego serialu dla młodzieży. Co czeka głównych bohaterów w nowych odcinkach? Kiedy premiera "Ragnarok 2"?

Multimedia

Będzie 2. sezon serialu "Ragnarok"

"Ragnarok" to norweski serial Netflixa, który cieszy się sporą popularnością. Opowieść bazująca na mitologii nordyckiej tak spodobała się widzom, że Netflix postanowił kontynuować historię dwóch braci. Magne (David Stakston) i Laurits (Jonas Strand Gravli) powrócą w 2. sezonie serialu "Ragnarok", którego premiery można spodziewać się w 2021 roku.

Kim jest Magne? Czy nowy serial Netflixa bazuje na komiksach i filmach Marvela?Zobacz więcej

Szczegóły nowych odcinków są na razie owiane tajemnicą, ale wszystko wskazuje na to, że Magne nadal będzie walczył z olbrzymami. Młody wojownik wciąż odkrywa swoje moce, a w 2. sezonie może stać się jeszcze silniejszy. Laurits jako wcielenie Lokiego nie będzie mu pewnie ułatwiał życia. Spekuluje się, że między braćmi zrodzi się konflikt, który będzie stale eskalował.

Czekasz na 2. sezon serialu "Ragnarok"? Daj znać w komentarzu, co myślisz o norweskim serial Netflixa!

Zobacz galerię

O serialu "Ragnarok":

Wyprodukowany w Norwegii dramat opowiada o fikcyjnym miasteczku Edda, w którym nie wszyscy są tymi, za których się podają. Topniejące lodowce i gwałtowne ulewy sprawiają, że grupa przyjaciół przeczuwa zbliżający się koniec świata. Jest jednak ktoś, kto może uchronić ich przed tytułowym Ragnarokiem...

Komentarze

Skomentuj
  • Luk (gość)

    Mega serial a dni do premiery 2 sezonu ciągną się bardzo..

    26.05.2021 15:34
  • fan (gość)

    oglądałem ten serial z 5 razy i dalej chce mi się go oglądać czekam na sezon 2 i mam nadzieję, że będzie też sezon 3

    14.05.2021 15:35
  • Milena (gość)

    Też nie mogę się doczekać.uwielbiam 😍

    03.05.2021 04:09
  • fan (gość)

    ok czekam

    29.03.2021 21:23
  • Xxx (gość)

    super serial!!!

    28.03.2021 17:31
  • Frigg (gość)

    Super serial!!! Czekam niecierpliwie na dalsze sezony 😊

    27.03.2021 20:52
  • Kasia (gość)

    Film mega wciąga. Obejrzałam wszystkie odcinki na raz. Czekam na więcej....

    13.03.2021 23:03
  • Tomek (gość)

    Film spoko . Czekam na sezon drugi . Mam nadzieję że nie popsują serialu poprawnością polityczną 😉 .

    02.03.2021 17:45
  • Bunia (gość)

    Super. Czekam z niecierpliwością na 2 sezon. Klimat serialu ...mój ulubiony👍😀

    01.03.2021 16:29
  • TrueViking (gość)

    Serial jest świetny. Uwielbiam klimat wikingów i mitów ale pomysł by pokazać ich w dzisiejszym świecie jest super. Czekam aż Magne rozwinie swój potencjał choć mógłby ogarnąć sobie większy młot 😁

    21.02.2021 12:20
  • Robert (gość)

    Super film

    16.02.2021 21:21
  • Floki (gość)

    Odkąd Loki jest bratem Thora, bogowie co oni w tym filmie wyprawiają

    08.02.2021 17:44
  • Robson (gość)

    Dajcie ten 2 sezon wkoncu, ile mozna czekac?

    06.02.2021 22:30
  • Naga (gość)

    Miałem przyjemność być statysta w 2 seri :-)

    29.01.2021 22:22
  • Megi (gość)

    Świetny film obejrzałam jednym tchem wszystkie sześć i chcę jeszcze i jeszcze ...

    26.01.2021 08:30
  • Czarny (gość)

    2 sezon kiedy będzie na początku 2021 może ktoś wie?

    25.01.2021 19:00
  • Nat (gość)

    Dla mnie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Świeży, wciągający, świetnie zrobiony, a muzyka i sceneria miasteczka to wisienka na torcie :)

    18.01.2021 19:09
  • Denar (gość)

    Bardzo fajne oby jak najszybciej podali 2 sezon

    12.01.2021 10:17
  • Kokot (gość)

    Polecam naprawdę dojebany

    10.01.2021 17:48
  • Siwy starzec (gość)

    Serial fajny, jest kilka bledow logicznych no ale to tylko serial. W ogole Netflix ma w swojej bazie duzo filmow i seriali o tematyce mitologicznej czy teorii spiskowych. I w sumie to dobrze, bo poruszane sa rzeczy, ktore starano sie wycierac z historii.

    07.01.2021 20:34
NowszeStarsze