„Ranczo”. Cezary Żak szykuje się na emeryturę! Tak przez lata zmieniał się jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w „Ranczu” swego czasu zrzucił aż 30 kilogramów!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

Multimedia

Cezary Żak - przegląd kariery

Cezary Żak od lat jest uznawany za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Początki jego kariery filmowej i telewizyjnej sięgają połowy lat 90. Pierwszy raz udało mu się skutecznie zapaść telewidzom w pamięci za sprawą roli Józefa Sobolewicza w "Klanie". Niedługo później Cezary Żak dostał angaż do „Miodowych lat”, a grana przez niego postać motorniczego Karola Krawczyka, do dziś jest uważana za jedną z jego najsłynniejszych kreacji aktorskich.

Przez blisko 30 lat kariery aktorskiej Cezary Żak wystąpił w ponad stu różnych produkcjach. Nie sposób nie wspomnieć tutaj chociażby o jego podwójnej roli w „Ranczu”, gdzie wcielał się w postacie wójta i księdza Koziołów. Najnowszą produkcją, w jakiej widzowie mieli okazję oglądać Cezarego Żaka jest serial „Kontrola”, w którym gra rolę ojca Majki.

Prywatnie aktor jest od 1985 roku żonaty z aktorką Katarzyną Żak, którą poznał jeszcze w trakcie swoich studiów. Małżeństwo doczekało się dwóch córek: urodzonej w 1988 roku Aleksandry i młodszej od niej o 7 lat Zuzanny.

Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatkiZobacz więcej

Cezary Żak dzięki roli w „Ranczu” zrzucił 30 kg!

Przez lata jednym z głównych znaków rozpoznawczych Cezarego Żaka była jego krępa postura, która nie raz decydowała o tym, że akurat ma dostać daną rolę - tak było chociażby w „Miodowych latach” gdzie żarty z wagi granego przez niego motorniczego stanowił jeden z głównych elementów całej fabuły.

Jednak swego czasu aktor postanowił przejść spektakularną metamorfozę. Przed schudnięciem jego początkowa waga oscylowała w granicy 120 kg. Na ten moment waży mniej ok. 90 kg, co oznacza, że schudł ponad 30 kg. Choć spory wpływ na decyzję o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów miała jego żona, a także dietetyk, to okazuje się, że kluczowa tutaj były jego role w serialu „Ranczo”!

Po pracy na planie „Rancza” miałem świadomość, że jeśli jako aktor chcę iść dalej i osiągnąć więcej w zawodzie, jaki wykonuję, muszę zmienić tzw. warunki. Ta motywacja była w moim przypadku najsilniejsza i jak się okazuje najskuteczniejsza. Moja waga spadła o 30 kg i udaje mi się ją utrzymać – wyznał swego czasu aktor w rozmowie w „Dzień Dobry TVN”, cytowany przez „Vivę!”.

Cezary Żak zapowiada emeryturę

Ostatnio Cezary Żak był gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego oraz Piotra Kędzierskiego, gdzie poruszył on temat swojej zawodowej przyszłości. Okazuje się, że słynny aktor nie zamierza pracować do późnej starości i w przeciągu najbliższych kilku lat planuje przejść na zasłużoną emeryturę.

Chcę pracować jeszcze tylko dziewięć lat. Takie mam założenie. Jeśli to mi się uda, za dziewięć lat spotkacie się z emerytem. Nie wiem, czy mnie będzie stać na to, żebym poszedł na emeryturę, ale dzisiaj nie chcę pracować do końca życia. Robię wszystko, żeby mnie było stać - wyznał Cezary Żak podczas rozmowy z podcaście WojewódzkiKędzierski.

Będzie wam go brakować?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak przez lata zmienił się Cezary Żak!

Zobacz galerię

Z rodziną na zdjęciu i... na ekranie! Katarzyna i Cezary Żakowie lubią razem pracować. Kto jeszcze?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • M JAK MILOSC (gość)

    PIEWRSZA MILOSC

    11.12.2022 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×