„Ranczo”. Grażyna Zielińska mimo wieku nie myśli o zakończeniu kariery! Jak wyglądała kiedyś słynna babka zielarka z Wilkowyj?

Grażyna Zielińska jest doskonale znana telewidzom za sprawą roli babki zielarki w kultowym serialu „Ranczo”. Okazuje się, że pomimo, iż w tym roku skończy 70 lat, to kobieta nie myśli o zakończeniu kariery i nadal podejmuje kolejne artystyczne wyzwania. Pokazujemy, jak przez lata zmieniała się Grażyna Zielińska, dla której czas ewidentnie stanął w miejscu!

Multimedia

Grażyna Zielińska - kariera aktorska

Grażyna Zielińska urodziła się 23 grudnia 1952 we Wrocławiu. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Początkowo jej kariera aktorska ograniczała się do grania na deskach teatrów w całej Polsce. Z czasem jednak aktorka zaczęła się coraz częściej w filmach i serialach. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Marii Zbieć w „Na dobre i na złe”. Aktorka pomimo bogatego dorobku artystycznego, przez większość telewidzów jest kojarzona za sprawą roli babki zielarki z serialu „Ranczo”, w którym występowała od samego początku.

Słynny dworek Lucy istnieje naprawdę! Publikujemy dużo zdjęć z wnętrzZobacz więcej

Grażyna Zielińska pomimo wieku, wciąż jest czynnie zawodową aktorką. Od ponad 10 lat regularnie gra Celinę w „Pierwszej miłości”, która odgrywa coraz ważniejszą rolę w fabule słynnej wrocławskiej produkcji. Wszystko wskazuje więc na to, że aktorka nieprędko zniknie ze srebrnego ekranu.

Prywatnie Grażyna Zielińska od ponad 40 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Markiem Zielińskim, z którym w 1982 roku wydała na świat jedynego syna Kacpra. Razem ze swoją rodziną aktorka od wielu lat mieszka w Płocku.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak przez lata zmieniła się Grażyna Zielińska!

Zobacz galerię

Od 30 lat zachwyca urodą i figurą! Tak się zmieniała serialowa seksbombaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×