"Ranczo". Jacek Kawalec pochwalił się zdjęciami z córką. Kalina jest dziś nie do poznania! Kiedyś często towarzyszyła ojcu na imprezach. Co dziś robi?

O Jacku Kawalcu zrobiło się w ostatnim czasie głośno, gdy został wokalistą kultowego zespołu "Budka Suflera". Aktor, znany między innymi z serialu "Ranczo", prywatnie ma dwójkę dzieci. Córka niegdyś często towarzyszyła mu na imprezach branżowych, ale jakiś czas temu zniknęła ze świata publicznego. Teraz Kawalec podzielił się z fanami zdjęciami z Kaliną. Kobieta jest dziś nie do poznania!

Multimedia

Jacek Kawalec: aktor, prezenter, wokalista

Jacek Kawalec to wszechstronnie uzdolniona osobowość medialna. Jest nie tylko aktorem, ale także prezenterem telewizyjnym, a ostatnio- wokalistą. Widzowie mogą go kojarzyć między innymi jako prowadzącego znanego niegdyś programu "Randka w ciemno" czy polonistę i dziennikarza Tomka z serialu "Ranczo". Aktor od 2017 roku jest częścią obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w rolę ojca Elizy - Cieleckiego. Kawalec odegrał kilkadziesiąt różnych ról telewizyjnych, a także udzielił swojego głosu do w wielu dubbingach. Ma na swoim koncie także role teatralne.

W ostatnim czasie o Jacku Kawalcu zrobiło się głośno, kiedy ogłosił, że dołącza do kultowego zespołu "Budka Suflera". Śpiewający aktor został wokalistą grupy, zajmując miejsce Krzysztofa Cugowskiego.

Momagerki dbają o interesy swoich sławnych dzieci. Wspierają je nie tylko w karierze, ale i w życiu prywatnymZobacz więcej

Córka Jacka Kawalca

60-letni aktor niegdyś brylował na imprezach branżowych. Na wielu zdjęciach pozował ze swoją najstarszą pociechą- córką Kaliną. Kawalec został ojcem w wieku 24 lat. Wraz ze swoją żoną przywitali na świecie córkę. Na drugie dziecko - syna Kajetana - zdecydowali się dopiero 13 lat później, w 1998 roku.

Kawalec, choć nie często dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego, opublikował ostatnio kadry, na których widać jego i Kalinę. Tata i córka wybrali się na wspólny spacer.

Spacer z córeczką - bezcenne. Kocham Cię Kalinko - napisał pod zdjęciem.

Kobieta od dawna nie pojawiała się publicznie, dlatego nowe fotografie aktora mocno zaskoczyły fanów. Kalina jest już dorosłą kobietą, a jej wygląd znacznie się zmienił! o rudych włosach i grzywce nie ma już śladu. Córka aktora aktualnie nosi ciemne włosy i musimy przyznać, że bardzo jej w nich do twarzy!

Odeszła z serialu w atmosferze skandalu. Dziś jest przykładną matką i żonąZobacz więcej

Czym zajmuje się córka Jacka Kawalca?

37-latka na stałe opuściła Polskę i realizuje się zawodowo w Wielkiej Brytanii. Pracuje tam jako koordynatorka efektów wizualnych w filmach. Jej sukcesem jest udział przy produkcji "Księgi dżungli", która w 2007 roku zdobyła Oscara za najlepsze efekty specjalne.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×