„Ranczo”. Mateusz Rusin wziął ślub! Kim jest Pola Sawicka, ukochana wikarego z kultowego serialu?

Mateusz Rusin, którego znakomita część widzów kojarzy z roli wikarego z kultowego dziś serialu „Ranczo”, wziął ślub! Do mediów trafiło zdjęcie z uroczystości. 34-letni aktor przysięgał wierność i miłość swojej ukochanej Poli Sawickiej, z którą niedawno powitał na świecie maluszka.

Multimedia

Mateusz Rusin wziął ślub! Jego wybranką została Pola Sawicka

Koniec emisji serialu „Ranczo” miał miejsce w 2016 r., ale aktorzy, którzy pojawili się na planie wciąż cieszą się sporą sympatią widzów. Nic dziwnego - takie nazwiska, jak Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, czy Dorota Chotecka z powodzeniem tchnęli życie w barwne postacie, które składają się na jedną z ulubionych produkcji Polaków!

Cezary Żak kiedyś i dziś! Tak się zmieniał jeden z najpopularniejszych polskich aktorówZobacz więcej

Jedną z postaci, które pojawiły się w serialu był młody wikary, w którego wcielał się Mateusz Rusin. W wakacje media obiegła radosna nowina - menadżer aktora potwierdził, że serialowy wikar spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

To jednak nie koniec dobrych nowin w życiu aktora. Jak się okazuje, 34-letni Mateusz Rusin wziął ślub ze swoją ukochaną, Polą Sawicką, w stołecznym kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca.

W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK❤️. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego!

Redakcja Telemagazyn również dołącza się do serdecznych życzeń!

Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina

Jak ustaliły media, żona aktora nie jest osobą czynną w mediach. Jak podaje serwis RMF, ukończyła dwie warszawskie uczelnie, Wyższą Szkołę Rehabilitacji oraz Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, a także studiowała na uniwersytecie w Grenadzie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×