ranczo

„Ranczo”. Cezary Żak szykuje się na emeryturę! Tak przez lata zmieniał się jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w „Ranczu” swego czasu zrzucił aż 30 kilogramów!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

06.12.2022Ranczo

„Ranczo”. Franciszek Pieczka na starych zdjęciach. Tak się zmieniał serialowy Gustlik! Jego śmierć była ciosem dla polskiego świata filmowego

Franciszek Pieczka był jednym z aktorów, który jeszcze za życia stał się legendą. Utalentowany, skromny, wybitny, genialny - to tylko część przymiotników, którymi można opisać postać niezapomnianego Gustlika z „Czterej pancerni i pies”. Żadne z tych określeń nie jest na wyrost! Choć Stacha Japycza z serialu „Ranczo” już nie ma wśród nas, my przypominamy, jak zmieniał się Franciszek Pieczka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

04.12.2022Czterej pancerni i pies

„Ranczo”. Tak wygląda dworek Lucy. Najsłynniejsza posiadłość w Wilkowyjach naprawdę istnieje! Zobacz zdjęcia z willi

Serial „Ranczo”, choć zakończono jego emisję w 2016 r., nadal należy do najpopularniejszych polskich seriali. Widzowie wprost pokochali bohaterów wsi Wilkowyje, których życie wywraca się do góry nogami wraz z przybyciem Lucy! Wspomniana postać przyjechała ze względu na dworek, który dziedziczyła. Wokół tej posiadłości kręciła się cała fabuła! Przypominamy, jak wyglądał jeden z najsłynniejszych domów w Wilkowyjach, zarówno przed i po remoncie, jak i w środku.

03.12.2022Ranczo

„Ranczo”. Grażyna Zielińska mimo wieku nie myśli o zakończeniu kariery! Jak wyglądała kiedyś słynna babka zielarka z Wilkowyj?

Grażyna Zielińska jest doskonale znana telewidzom za sprawą roli babki zielarki w kultowym serialu „Ranczo”. Okazuje się, że pomimo, iż w tym roku skończy 70 lat, to kobieta nie myśli o zakończeniu kariery i nadal podejmuje kolejne artystyczne wyzwania. Pokazujemy, jak przez lata zmieniała się Grażyna Zielińska, dla której czas ewidentnie stanął w miejscu!

29.11.2022Ranczo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×