rankingi

Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close i inni - dla roli przeszli spektakularne metamorfozy. Którzy aktorzy zmienili się najbardziej? Zobacz zdjęcia!

Ekspresowe tempo tycia i chudnięcia, długie godziny w charakteryzatorni, golenie głowy... Aktorzy nierzadko dla roli przechodzą spektakularne metamorfozy, traktując swoje ciało jak narzędzie, które trzeba odpowiednio skalibrować na potrzeby nowego obrazu. Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close - to tylko część z tych, którzy nie mają oporów by mocno przytyć, schudnąć, oszpecić się czy np. ogolić głowę. W naszej galerii publikujemy najbardziej spektakularne metamorfozy!

07.12.2022Ranking

Tak wyglądały śluby polskich piłkarzy. Robert i Anna Lewandowscy, Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek i inni. Nie żałowali pieniędzy w tym wyjątkowym dla siebie dniu!

Trwa „święto piłki nożnej”, jak bywa nazywany trwający właśnie w Katarze mundial. My tymczasem cofamy się do czasów, o których mówili wszyscy - ślubów polskich piłkarzy! Bajeczne kreacje i lokalizacje, luksusowe hotele, suto zastawione stoły... Nie żałowali grosza w tym wyjątkowym dla siebie i swojej ukochanej dniu! Jan Bednarek wziął ślub z Julią Nowak w pięciogwiazdkowym hotelu nad jeziorem Rożnowskim, a co z pozostałymi gwiazdami polskiej kadry? Publikujemy zdjęcia z uroczystości.

01.12.2022Ranking

Byli dziecięcymi gwiazdy PRL. Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński, Monika Rosca i inni. Jak później potoczyły się ich losy?

Produkcje z ich udziałem w latach 70. i 80. biły rekordy oglądalności, a oni sami stali się ulubieńcami widzów. Dziecięcy aktorzy tacy jak: Henryk Gołębiewski, Filip Łobodziński i Monika Rosca zdobyli dużą popularność, a ścieżka kariery stała przed nimi otworem. Okazuje się jednak, że nie wszyscy w dorosłym życiu zajęli się aktorstwem. Co dziś robią dziecięcy aktorzy sprzed lat?

19.11.2022Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×