retro seriale

"Adam i Ewa". Katarzyna Chrzanowska wcielała się w piękną Ewę. Tak wyglądała aktorka u szczytu swojej kariery!

Katarzyna Chrzanowska z serialu "Adam i Ewa" dwie dekady temu była u szczytu kariery. Piękna aktorka doświadczyła od życia wielu ciosów. Gwiazda telewizji doświadczyła ogromnej tragedii i zdecydowała się wyjechać z kraju. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis, który fani zalali lawiną serdecznych wyrazów wsparcia. Sprawdź, co dziś słychać u pięknej aktorki i jak wyglądała u szczytu kariery.

10.10.2022Adam i Ewa

"Plebania" wylansowała mnóstwo gwiazd, które dziś robią wielkie kariery! Agnieszka Włodarczyk, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz i nie tylko. Pamiętacie, kto w niej grał?

"Plebania" to serial, który przez ponad 11 lat emitowany był na antenie TVP. Dla wielu aktorów młodego pokolenia, produkcja o mieszkańcach Tulczyna i Hrubielowa, okazała się trampoliną do kariery. Nie wszyscy wykorzystali swoją szansę. Dzisiaj za to serial jest źródłem wielu memów i żartów!

05.10.2022Plebania

"Złotopolscy". Małgorzata Socha karierę zaczęła jako ponętna Kate. Uwodziła serialowego Wieśka Gabriela! Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha dziś jest jedną z pierwszoligowych gwiazd w polskim show-biznesie. Początki jej kariery nie były najłatwiejsze - przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

27.09.2022Złotopolscy

"Ranczo". Serialowy fenomen bawił przez dekadę! Dużo się zmieniło od pierwszego odcinka. Przypominamy początku produkcji!

"Ranczo", chociaż swoją emisję zakończyło w 2016 roku, wciąż cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Jakiś czas temu zdobyło nagrodę Telekamer TeleTygodnia jako najlepszy serial 25-lecia! Pamiętacie, co wydarzyło się w 1. odcinku serialu i jak na początku emisji wyglądali aktorzy? Sprawdźcie, jak rozpoczęło się "Ranczo"!

25.09.2022Ranczo

"Klan". Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross - polska Alexis. Przeszła diametralną przemianę, ale widzowie poznali ją jako przebiegłą intrygantkę! Tak wyglądały jej początki w serialu

Największa intrygantka w polskich serialach - większość bez wahania wskaże polską Alexis, jak była określana Monika Ross z "Klanu". Od 25 lat w postać siostry Pawła, Elżbiety, Ryszarda i Doroty Lubiczów wciela się Izabela Trojanowska. W galerii publikujemy jej archiwalne zdjęcia. Tak wyglądały jej początki w serialu!

10.09.2022Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×