retro

Kiedyś ich nazwiska znała cała Polska, dziś niewielu o nich pamięta. Wielkie, zapomniane gwiazdy - Agnieszka Krukówna, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Wagner, Agnieszka Sitek i inni

Agnieszka Krukówna, Aleksandra Nieśpielak, Agnieszka Wagner czy Agnieszka Sitek - te gwiazdy były niegdyś na ustach całego kraju. miały wielki talent, sympatię widzów, urodę... Z czasem jednak przykrył je kurz historii, a ich nazwiska zapomniano. Co się stało z niegdyś największymi gwiazdami polskiego show-biznesu?

05.12.2022Retro gwiazdy

Seweryn Krajewski na scenie święcił kolejne triumfy, lecz w życiu osobistym przeżył niejedną tragedię. Musiał się m.in. zmierzyć ze śmiercią sześcioletniego synka

Seweryn Krajewski to jedna z największych legend polskiej muzyki. Artysta jest autorem wielu ponadczasowych utworów, które sprawiają, że od lat na naszych ciałach pojawiają się ciarki. Choć na scenie odnosił sukces za sukcesem, to jego życie prywatne wyglądało zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się słynny muzyk, którego życie nie rozpieszczało.

29.11.2022Seweryn Krajewski

„M jak miłość”. Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa dziewczyna Marka Mostowiaka. Dziś jest dumną mamą dwójki pociech!

Ewelina Serafin popularność i rozpoznawalność zyskała w podobny sposób, co wiele gwiazd - w serialu „M jak miłość”. Wcielała się w postać Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. W pewnym momencie jednak zniknęła z produkcji, ale wcale nie zakończyła przygody z Telewizją Polską. Dziś występuje w innym hicie TVP - „Barwy szczęścia” i jest dumną mamą dwójki pociech, które przejawiają już talent po mamie. Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

18.11.2022M jak miłość

„Idol”. Ten program zmienił oblicze polskiej telewizji. Trudno uwierzyć, jak kiedyś wyglądali Marcin Prokop czy Kuba Wojewódzki!

Dawno, dawno temu, gdy Kuba Wojewódzki i Marcin Prokop nie kojarzyli się nikomu z telewizją TVN, na Polsacie pojawił się program, który odmienił oblicze polskiej telewizji. „Idol”, bo to o nim mowa, był czymś kompletnie nowym i właściwie można zaryzykować stwierdzenie, że zapoczątkował wciąż trwającą modę na talent show. I nie ma co ukrywać, pierwsza edycja „Idola” dzisiaj jest kultowa, a skład jury i najśmieszniejsze momenty z programu zna zapewne większość Polaków.

16.11.2022Idol

„Co ludzie powiedzą?”. Patricia Routledge ma 93 lata i zadziwia formą! Polacy pokochali ją jako Hiacyntę Bukiet

„Co ludzie powiedzą?” to serial, którego przedstawiać nie trzeba. Kultowa produkcja przez długie lata bawiła Polaków i w zasadzie bawi do dzisiaj, bo jest stale powtarzana przez polskie stacje telewizyjne. Hiacynta Bukiet i jej powiedzonka na dobre zakorzeniły się w pamięci widzów. Gwiazdą serialu była Patricia Routledge, która ma już 93 lata, ale wciąż jest w dobrej formie! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

12.11.2022Co ludzie powiedzą?

"Plebania". Paweł Gędłek zachwycał widzów jako Romuś. Przedwczesna śmierć aktora wstrząsnęła całą Polską!

Chociaż Paweł Gędłek w serialu "Plebania" wcielał się w drugoplanową postać Romusia Borosiuka, to zdążył rozkochać w sobie wszystkich widzów serialu TVP. Niestety, 12 września 2004 roku aktor zmarł z powodu nieudanego przeszczepu serca. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską i do dzisiaj trudno pogodzić się ze śmiercią tego utalentowanego aktora.

10.11.2022Plebania

„Cześć, Tereska”. Aleksandra Gietner miała szansę podbić Hollywood. Zamiast kariery wybrała upadek i więzienie

Jednym z najbardziej wstrząsających polskich filmów jest „Cześć, Tereska” w reżyserii Roberta Glińskiego z 2001 roku. Czarno-biała produkcja zszokowała opinię publiczną, bezceremonialnie wpychając widzów w bezlitosny świat polskich blokowisk, gdzie pogoń za marzeniami zderzała się z patologią. Brutalnie ukazywała, jak łatwo było przegrać walkę o samego siebie. Paradoksalnie, o tym właśnie przekonała się tytułowa Tereska...

09.11.2022Cześć Tereska

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×