"Rodzina zastępcza". Jarosław Boberek był słynnym posterunkowym w kultowym serialu. Aktor imponuje swoim dorobkiem artystycznym!

"Rodzina zastępcza" do dziś jest jednym z ulubionych seriali milionów Polaków. Telewidzowie z pewnością pamiętają jedną z najbarwniejszych postaci tej produkcji - fajtłapowatego posterunkowego, w którego wcielił się Jarosław Boberek. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje policjant z "Rodziny zastępczej"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Rodzina zastępcza" - Jarosław Boberek

"Rodzina zastępcza" przez lata zbierała przed telewizorami miliony telewidzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy wyjątkowej rodziny Kwiatkowskich. Serial był emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 1999 - 2009. Od 2004 roku mogliśmy go oglądać pod zmienioną nazwą "Rodzina zastępcza Plus".

Jedną z czołowych postaci, która była obecna w niemal każdym odcinku kultowego serialu, był fajtłapowaty posterunkowy, w którego wcielił się Jarosław Boberek. Nierozgarnięty funkcjonariusz przez lata bawił zgromadzonych przed telewizorami widzów, przez co stał się jedną z ulubionych postaci polsatowskiej produkcji.

Choć Jarosław Boberek jest kojarzony głównie za sprawą swojej roli w "Rodzinie zastępczej", to nie każdy wie, że należy on do jednych z najbardziej cenionych aktorów i reżyserów dubbingowych w naszym kraju. Do jego najpopularniejszych kreacji głosowych zalicza się Kaczora Donalda oraz postać Króla Juliana z "Madagaskaru" i "Pingwinów z Madagaskaru". Występując w "Madagaskarze", artysta wykonał słynny utwór "Wyginam śmiało ciało", który swego czasu był niezwykle popularny w rozgłośniach radiowych.

Marcin Dorociński, Małgorzata Socha, Ewa Farna i Honorata Skarbek w rozśpiewanej animacji [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czym się dzisiaj zajmuje Jarosław Boberek?

Jarosław Boberek jeszcze do niedawna występował w serialach takich jak "Kuchnia", czy "Archiwista". Mogliśmy go też ostatnio oglądać w filmie "Miłość do kwadratu". Aktualnie, jak przez większość swojej dotychczasowej kariery, Jarosław Boberek skupia się na rolach dubbingowych i występach w spektaklach telewizyjnych. Ostatnio udzielał głosu pod postać Mirmiła w najnowszej animacji "Kajko i Kokosz".

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniał się i jak obecnie wygląda słynny posterunkowy z "Rodziny zastępczej"!

Zobacz galerię

Był twarzą kultowego programu TVP. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×