"Rodzina zastępcza". Monika Mrozowska pochwaliła się swoją córką. Fani nie mają wątpliwości. Przypomina mamę z czasów "Rodziny zastępczej"

Monika Mrozowska postanowiła po raz kolejny pochwalić się swoją córką w mediach społecznościowych. Tym razem fani aktorki zwrócili uwagę na to, że jej córka jest łudząco podobna do swojej mamy, gdy ta występowała w "Rodzinie zastępczej". Zgadzacie się z nimi?

Multimedia

Monika Mrozowska - życie rodzinne

Większość widzów z pewnością dobrze pamięta Monikę Mrozowską, z czasów, gdy ta wcielała się w rolę serialowej Majki w "Rodzinie Zastępczej". Aktorka występowała również w takich serialach jak "Klan", czy "Przyjaciółki".

Prywatnie, Monika Mrozowska do 2012 roku była żoną Macieja Szaciłło, z którym ma dwie córki. Jedną z nich jest 18-letnia Karolina, a drugą 11-letnia Jagoda. Aktorka następnie związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma 8-letniego synka Józefa, a jej ostatnim wybrankiem był Maciej Auguścik-Lipka, z którym ma synka Lucjana. Obecnie gwiazda "Rodziny Zastępczej" cieszy się statusem singielki.

Dawno niewidziana Misheel Jargalsaikhan bryluje na ściance. Tak zmieniła się serialowa ZosiaZobacz więcej

Monika Mrozowska pochwaliła się córką. Przypomina mamę z czasów "Rodziny zastępczej"?

Monika Mrozowska niedawno na swoim koncie na Instagramie udostępniła najnowsze zdjęcie swojej najstarszej córki Karoliny, która w tym roku będzie zdawać maturę. Fani aktorki byli zachwyceni fotografią Karoliny, która ich zdaniem jest wyjątkowo piękna oraz... przypomina swoją mamę z czasów, gdy ta grała w "Rodzinie Zastępczej".

Piękna dziewczyna!

Nie mogę od niej oczu oderwać. Jest piękna i biję od niej jakiś taki spokój.

Karolina wygląda tak, jak Pani 20 lat temu na początku „Rodziny Zastępczej”.

Boziu jaka ona jest śliczna - możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie Moniki Mrozowskiej.

Zgadzacie się z opinią internautów?

Zobacz galerię

Joanna Trzepiecińska wraca w nowej roli w TVN! Jak wygląda dziś Alutka z "Rodziny zastępczej"?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ona to dno (gość)

    Ja pierdole ją trzeba wysterylizować, każde z jej bachorów ma innego tatę, dramat - nowoczesna p0lka...sposób zarobkowania: złapać durnia i go zrobić na alimenty.

    28.04.2022 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×