„Rodzina zastępcza”. Tak wyglądała przepastna willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakich luksusach i przepychu pławiło się małżeństwo bogaczy!

„Rodzina zastępcza” do tej pory jest jednym z ulubionych seriali milionów Polaków. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to widzowie nadal chętnie do niego wracają i śledzą losy mieszkańców ulicy Frezji, gdzie znajdowała się jedna z najbardziej charakterystycznych serialowych posiadłości - luksusowa willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakim bogactwie i przepychu żyli Jędrula i Alutka. Te wnętrza powalają na kolana!

Multimedia

„Rodzina zastępcza” - kultowy serial Polsatu

„Rodzina zastępcza” przez lata zbierała przed telewizorami miliony telewidzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy wyjątkowej rodziny Kwiatkowskich. Serial był emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 1999 - 2009. Od 2004 roku mogliśmy go oglądać pod zmienioną nazwą "Rodzina zastępcza Plus".

Fabuła serialu nie skupiała się jedynie na rodzinie Kwiatkowskich. Widzowie mogli śledzić również losy ich sąsiadów - Jędrzeja i Alicji Kossoń, znanych bardziej jako Jędrula i Alutka. Kwiatkowscy zostali przedstawieni jako rodzina, która ma względnie stabilną sytuację finansową, choć niekiedy musiała się postarać, aby związać koniec z końcem. W zupełnie innej sytuacji było małżeństwo Kossoniów, gdzie Jędrula posiadał intratną posadę producenta filmowego.

Słynny dworek Lucy istnieje naprawdę! Publikujemy dużo zdjęć z wnętrzZobacz więcej

Tak kiedyś wyglądała serialowa willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakich luksusach żyło małżeństwo bogaczy!

Akcja „Rodzina zastępcza” miała miejsce przy ulicy Frezji, która znajduje się w warszawskiej dzielnicy Radość. Jednym z najbardziej charakterystycznych tamtejszych budynków była przepastna willa Jędrulów, od której na kilometr biło luksusem i bogactwem. Posiadłość imponowała swoimi rozmiarami, a także wystrojem, którym nie powstydziłaby się sama rodzina królewska. Co ciekawe, serialowy dom Jędrulów istnieje naprawdę i faktycznie znajduje się na ulicy Frezji w Warszawie.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak żyło małżeństwo bogaczy z „Rodziny zastępczej”!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • *Kossoniów (gość)

    Pewnie autor nie obejrzał uważnie ani jednego odcinka tego serialu.

    02.10.2022 11:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×