Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

Multimedia

Jeszcze do niedawna najpiękniejszą parą, która grała wspólny wątek w serialu "M jak miłość" byli Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Inna parą, której miłość też przeszła do historii byli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, których widzowie mogli oglądać w produkcji "Rodzinka.pl".

Z kolei Adam zagrał ze swoim bratem bliźniakiem, Kubą Zdrójkowskim w "Londyńczykach". Na planie "Zakochanych po uszy" Michał Meyer spotkał miłość swojego życia Kamilę Kamińską. W serialu im nie wyszło, ale w życiu doczekali się już pierwszego dziecka. Przez lata w "M jak miłość" występowali Dominika Figurska i Michał Chorosiński. Także z "emką" związani byli Tomasz Oświeciński i jego córka Maja. Z kolei ze swoją córką Różą w "Lombard, Życie pod zastaw" zagrał Henryk Gołębiewski. Marta Żmuda Trzebiatowska, w "Blondynce" miała szansę pracować razem z mężem, Kamilem Kulą, a dziś oboje są bohaterami serialu "Na dobre i na złe". Zuzanna Grabowska, żona Pawła Domagały zagrała w "O mnie się nie martw". Grażyna Szapołowska na każdym etapie produkcji wspiera córkę Katarzynę Jungowską, reżyserkę i z radością występuje w jej filmach.

Tak zaczęła się kariera Małgorzaty Sochy. Jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka!Zobacz więcej

W "Ranczu", a wcześniej w "Miodowych latach" występowali Katarzyna Żak i Cezary Żak. Przed laty w "Londyńczykach", gdzie grali parę, zakochali się w sobie Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski. Podobna, piękna historia zakończona na ślubnym kobiercu przydarzyła się Agnieszce Więdłosze i Antoniemu Pawlickiemu, którzy w "Czasie honoru" grali małżeństwo. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski z kolei zaczęli swoją wspólną drogę aktorską i zawodową na planie sitcomu "Halo Hans", a serial "Kasia i Tomek" zaowocował podwójnym rodzicielskim szczęściem w życiu Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka.

Także swoją obecną żonę Karolinę Nolbrzak poznał na planie "Plebanii" Włodzimierz Matuszak. Podwójne szczęście przez lata gościło na planie "Daleko od noszy", gdzie występowali Agnieszka Suchora, Krzysztof Kowalewski, Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski. Niewielu pewnie wie, że aktorka Iwona Wszołkówna jest żoną reżysera Yurka Bogayevicza, i to ona stworzyła barwną postać Joli w "Niani".

Z kolei, ostatnio w ukraińskiej kostiumowej produkcji "Kawa z kardamonem" po raz pierwszy zagrali razem na ekranie Paweł Deląg i jego siostra, Dorota Deląg.

W galerii publikujemy zdjęcia gwiazd, które pracują lub pracowały z bliskimi.

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×