"Rolnik szuka żony 2". Anna Bardowska zaniepokoiła swoich fanów. "Trochę podupadłam na zdrowiu"

Anna Bardowska to uczestniczka 2. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Widzowie pokochali zarówno ją, jak i Grzegorza Bardowskiego, których uczucie narodziło się właśnie pod okiem Marty Manowskiej. Bardowscy z powodzeniem podtrzymują zainteresowanie swoją osobą. Jej najnowsze wyznanie zaniepokoiło jednak jej fanów. Co się dzieje z Anną Bardowską?

Multimedia

Anna Bardowska zaniepokoiła swoich fanów. "Trochę podupadłam na zdrowiu"

Anna Bardowska to ukochana Grzegorza Bardowskiego. Popularność i rozpoznawalność zyskali za sprawą 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", gdzie pod okiem kamer i Marty Manowskiej narodziło się ich uczucie.

Od skromnej przedszkolanki do wpływowej instamatki. Przeszła ogromną metamorfozę!Zobacz więcej

Dziś Anna i Grzegorz Bardowscy są dalej zakochani, a ich uwagę skupiają pociechy i budowa nowego domu, której koniec coraz bliżej. Bardowska sumiennie relacjonuje postępy - zdradziła, ile kosztowała ich budowa, wraz z fanami cieszyli się z odbioru i pokazali, jak urządzili wnętrza. Mają nawet sekretne przejście!. Złorzeczyli również na fachowca, który kompletnie ich zawiódł.

Mieszkała z niepełnosprawnym synem kątem u sąsiadów. Teraz będą mogli godnie żyć!Zobacz więcej

Anna Bardowska, która na co dzień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w ostatnim czasie pozwoliła fanom za sobą zatęsknić. Jej coraz rzadsze pojawianie się zaniepokoiło jej fanów, którzy zaczęli dopytywać, co się z nią dzieje. Anna Bardowska nie pozostała na to głucha i postanowiła się odnieść do pytań. Najnowsze wieści, jakimi Bardowska podzieliła się z fanami, nieco ich jednak zmartwiły.

To takie miłe, kiedy dostaję wiadomości od Was czy wszystko ok, bo długo mnie nie ma na Insta❤️. W ostatnim czasie trochę podupadłam na zdrowiu. Z jednego wyjdę to coś innego mnie złapie. Czuję się coraz lepiej i może jutro już wrócę ❤️. Muszę na poważnie zadbać o swoje zdrówko... Przyszły tydzień zaczynam od badań 🙂. Dziękuję za troskę, mam nadzieję, że u Was zdrowie dopisuje ❤️

Redakcja Telemagazyn.pl życzy zdrowia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×