"Rolnik szuka żony 2". Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali wnętrza nowego domu. Mają sekretne przejście! Zdradzili planowany termin przeprowadzki

Anna i Grzegorz Bardowscy dali się poznać za sprawą 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Obecnie skupiają się na wykończeniu nowego domu, do którego planują się wkrótce przeprowadzić. Ukochana rolnika postanowiła zaktualizować swoich fanów odnośnie postępu prac wykończeniowych. Oświetlenie i sekretne przejście robią wrażenie!

Multimedia

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazują wnętrze domu. Zdradzili, kiedy chcą się przeprowadzić!

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie 2. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Pod okiem kamer i Marty Manowskiej na planie wykiełkowało uczucie. Dziś są już sześć lat po ślubie i wychowują dwójkę pociech, które kradną ich uwagę.

Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Pokazujemy, jak wygląda posiadłość rolników, z której niebawem się wyprowadząZobacz więcej

Ich uwagę kradnie również nowy dom, który niedawno odebrali. Dom, który budują na Dolnym Śląsku, gdy tylko pochwalili się elewacją, ściągnął na nich krytykę internautów. Anna i Grzegorz Bardowscy zdają się tym kompletnie nie przejmować i z pietyzmem urządzają wnętrza. Niestety - jak przy każdej budowie, także małżeństwu Bardowskich nie udało się uniknąć problemów.

Mimo potknięć i problemów, prace wciąż postępują, a niektóre pomieszczenia są już niemalże kompletnie wykończone. Ania Bardowska postanowiła podzielić się z fanami efektami. Pokazała nowoczesną kuchnię, stylowe łazienki oraz pokój młodszej z pociech. Okazuje się, że zamontowane jest już także imponujące oświetlenie! W jednej z łazienek znajduje się również sekretne przejście do pralni. Podczas wycieczki po wnętrzach Bardowska zdradziła również, kiedy planują się przeprowadzić.

Niby tak blisko, a jeszcze daleko. Myślę, że listopad to będzie nasz termin - zdradziła.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Edi (gość)

    Biedaki

    15.11.2022 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×