"Rolnik szuka żony 8". Kamila zdradziła, co ją dzisiaj łączy z Adamem! Mężczyzna zabrał głos!

Za nami jeden z ostatnich odcinków programu "Rolnik szuka żony 8" i już wiemy, że Kamila i Adam rozstali się. O dziwo jednak, wciąż mają ze sobą kontakt! Czy to oznacza, że zaiskrzyło po programie? Sprawdźcie!

Multimedia

Kamila zdradziła, co ją dzisiaj łączy z Adamem z "Rolnik szuka żony 8"!

Program "Rolnik szuka żony 8" coraz bliżej finału. Właściwie już tylko jeden odcinek dzieli nas od poznania ostatecznego rozwiązania wszystkich historii, chociaż o niektórych, jak chociażby o ślubie Krzysztofa i Bogusi, dowiedzieliśmy się już wcześniej.

Widzowie wciąż żywo komentują relację Kamili i Adama, która właściwie nie miała żadnej szansy na rozwinięcie. Kamila uznała, że Adam jest... zbyt wygadany i nie pasują do siebie. Już w poprzednim odcinku doszło do pewnej sprzeczki między młodymi, w której Adam zarzucił Kamili, że wybrała go wyłącznie dlatego, że dobrze pracuje, a darmowym pracownikiem on być nie zamierza!

Bogusia i Krzysztof mają kryzys. Chodzi o przeszłość! Tarcia i rozstanie w "Rolniku"Zobacz więcej

Teraz już wiemy, że Kamila i Adam zakończyli swoją relację przed kamerami, ale... nie zakończyli znajomości! Czy to oznacza, że zaiskrzyło później? Niestety, ale Kamila i Adam postanowili pozostać znajomymi! O wszystkim napisała młoda rolniczka:

Stało się, nasze relacje z Adamem pozostały do tej pory koleżeńskie🤗 Od wyboru minęło kilka miesięcy i po programie utwierdziłam się, iż to była dobra decyzja. Adam to przede wszystkim bardzo dobry i pozytywny człowiek, inteligentny, odnajdujący się w każdej sytuacji, pomagający i wspierający. Niestety od początku z mojej strony zabrakło chemii i tych iskierek. Pamiętajcie proszę, że widzicie w programie tylko urywki rozmów. Czas pokazał, że mam odwagę kierować się sercem, a nie budować coś racjonalnie.

Diana zakochana! Piękna uczestniczka rolniczego show pokazała ukochanegoZobacz więcej

Do sytuacji odniósł się także Adam, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie w towarzystwie Kamili, znajomych oraz rodziny. Całość opatrzył opisem:

Nic nie dzieje się bez powodu a przypadek to dzieło Boga aby pozostać anonimowym 😊 Dziękuję, że jesteście 😊

Myślicie, że Kamila dokonała dobrego wyboru? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa H. (gość)

    Kandydaci pochodzili z innych światów.Nie zauważyłam żadnych szans na trwały związek z żadnym z nich.

    18.12.2021 19:31
  • Pani (gość)

    No chyba że książę z bajki na białym koniu po nią przyjedzie, to i tak Bedzie kręcić nosem. Jedno wiem na pewno, nie przyszła do programu po miłość. Tyle w temacie

    03.12.2021 23:52
  • Pani (gość)

    Wcześniej miała faworyta, A później co ,, nie było iskierek😄 ,, chemia nie było Chciał się dziewucha pokazać, może cos się trafi...bedzie na świeczniku bo teraz większość ja krytykuje za ta wiecznie niezadowolona minę. Dla niej każdy będzie blee .

    03.12.2021 23:48
  • P. S. (gość)

    Jedni trafiają w sedno od razu przed innymi długa droga. Ona ma wysokie aspiracje lub chciałaby się zakochać.. kochać. Widać że czegoś jej brakuje siedzi sztywno i stwarza dystans. Po co mu potem znoszenie focha jakby coś za szybko, z drugiej niech sobie też da szansę na inne znajomości zamiast siedzieć na ławce rezerwowych bo też chyba się nie zakochał.

    03.12.2021 07:13
  • Heniu (gość)

    Faceci debest - to już są dawno w małżeństwach! Jak facet jest debest, to dziewczyny się o niego biją! Znam kilku takich chłopaków maksimum 24 lata i ślub! Z całej puli populacji mężczyzn w Polsce, tak z 10% facetów jest rozchwytywana już od szkoły średniej - a na studiach, czy po technikum (jak ktoś nie kontynuuje nauki) - zaraz ślub. Bystre i urodziwe dziewczyny, jak znają chłopaka na codzień - w szkole, czy na uczelni, to się nie zastanawiają, tylko same przejmują inicjatywę! Jak się dziewczyna zabuja w facecie, to nieodpuści - nie ma mocnych! Musi dopiąć celu!

    02.12.2021 16:46
  • Heniek (gość)

    Kamila.potrzebuje faceta takiego debest taki ktory bedzie.ja wspieral ze nie beda sie.oboje nudzic.

    01.12.2021 16:17
  • Kasia (gość)

    Tak oni do siebie pasują

    01.12.2021 00:06
  • Hm... (gość)

    Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!

    Mamy niespokojne czasy - nowa odmiana wirusa - omikron, na którego nie działają szczepionki, z naporu uchodźców na Polską granice może wyplątać się wojna, rosnąca wzajemna nienawiść w Ojczyźnie, oraz nieprzewidywalne katastrofy przyrodnicze - wbrew powszechnemu trendowi ,,pozytywnego myślenia" - to wszystko nie zapowiada się dobrze :(

    Miarą człowieczeństwa (a przecież jesteśmy ludźmi) jest to zachowanie i odnoszenie się do innych ludzi. Pieniądze jak i cały majątek można utracić łatwo - np: pójdą z dymem! Uroda - mimo że różnej maści specjaliści, podejmują się wskrzeszania ,,trupa" to ciężko jest przykryć wiek. Choroby - odbierają człowiekowi radość z życia i dobre samopoczucie, oraz zniechęcają do aktywności fizycznej - takiej jak sport, wędrówki po górach, czy taniec.

    Zostaje tylko nasze wnętrze - Wnętrze od którego, nieraz sami byśmy chcieli uciec... bo może już męczy nas - własny wizerunek, styl bycia, egzaltowane zachowanie ... Czy tak dobrze nam ze sobą?

    Dlatego większość z nas szuka - ,,tego kogoś", który bezkrytycznie zaakceptuje nasz charakterek i nigdy nam się nie sprzeciwi - a my?... Będziemy dalej brnąć jak we mgle, upierając się w naszych racjach - tylko dokąd?

    30.11.2021 19:58
  • Smyk (gość)

    Wszystko na pokaz i tyle

    30.11.2021 15:11
  • Smyk (gość)

    Wszystko na pokaz i tyle

    30.11.2021 15:11
  • Gość (gość)

    Ile tej chemi potrzebujesz? Przywiozę Ci z Disseldorfu

    30.11.2021 09:05
  • anonim (gość)

    Jej potrzebny szczur - aby mogła go tresować nie facet.

    29.11.2021 18:57
  • Nancy (gość)

    Dla niej żaden facet niedobry...

    29.11.2021 18:36
  • Kross (gość)

    Adam nie nadaje się do żadnego związku. Kamila jest super.

    29.11.2021 18:25
  • Gość (gość)

    Ładna z nich para