"Rolnik szuka żony 8" odcinek 11. Bogusia i Krzysztof mają kryzys. Chodzi o przeszłość! Kamila odrzuciła Adama. Co słychać u pozostałych?

11. odcinek 8. edycji "Rolnik szuka żony" upłynął nam pod znakiem ostatnich randek. Zobaczcie, jak zakochani rolnicy pielęgnowali swoje uczucia. Marek wzniósł się na wyżyny romantyzmu! Kamila odrzuciła Adama. Co słychać u Kamila i Stanisława?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 8" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Rolnicy i rolniczki z 8. edycji "Rolnik szuka żony" podjęli już najważniejsze decyzje. 55-letni Krzysztof z Mazur wybrał Bogusię - para jest już nawet po ślubie - najszybszym w historii programu, bo odbył się 27 listopada, czyli przed emisją finałowego odcinka, który już 5 grudnia.

Kamila żyje w luksusie. Zobacz, jak mieszka piękna rolniczkaZobacz więcej

Bogusia od razu zamieszkała u Krzysztofa. W odcinku pokazano, jak pomaga mu w pracach na gospodarstwie. Oboje wyznali, że nie jest kolorowo. -Są miłe chwile i straszliwe doły, przeszłość moja i Krzysztofa - wyznała tajemniczo Bogusia. -Boimy się co może być dalej, żeby nie powtórzyło się tego, co było kiedyś - dodała.

Partnerka Krzysztofa zdradziła jednak, że farmer ciągle ją zaskakuje. W 11. odcinku podziwiali mazurskie krajobrazy z wieży widokowej.

Na początku 11. odcinka zobaczyliśmy ciąg dalszy rewizyty 28-letniej Kamili z województwa mazowieckiego -Strasznie dużo opowiadasz historyjek - żaliła się rolniczka na partnera. Adam obiecał poprawę, a następnie zapytał, czy jeszcze się zobaczą - Kamila wykręcała się, że ma zajęty najbliższy weekend. Następnie przeszła do konkretów:

Ja wewnętrznie tego nie czuję, nie decyduję się na kolejną randkę - wyznała.

Ma twarde spojrzenie na świat, to będzie ciężko przełamać facetowi - ocenił Adam.

Marta Manowska szalała na weselu Krzysztofa i Bogusi: "Najlepsze, na jakim byłam!"Zobacz więcej

Wydaje się, że Kamil z województwa lubelskiego także znalazł żonę. Serce imponującego dojrzałością 23-letniego farmera skradła sympatyczna Asia. Zakochani w 11. odcinku spędzali czas bardzo aktywnie, mieli okazję pojeździć na koniu. -Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, musimy się lepiej poznać - powiedział Kamil przed kamerą. -Jesteśmy nierozłączni od miesiąca - dodała Asia, która myśli już o przeprowadzce do ukochanego. Asia na randkę z Kamilem założyła sukienkę, w której pisała list.

Elżbieta z województwa świętokrzyskiego randkowała dziś z Markiem. -Zrobił wszystko, żebym się zakochała - oceniła. Marek czarował jak mógł, recytował Eli wiersz, zabrał ją do jacuzzi. Marek nalegał w sprawie wspólnego mieszkania. -Liczę na to, że zaprosi mnie do siebie - przyznał bez ogródek. Elżbieta w końcu uległa. -Odkrywam w Marku wszystkie te rzeczy, na które czekałam: wrażliwość, opiekuńczość... - wyznała rolniczka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Ten kolczyk Asi okropny...

    04.12.2021 12:40
  • Wielkopolanin (gość)

    Bardzo ładnie to ujełaś Minika! To nie hate (hejt) - tylko konstruktywna krytyka! 👍🙋‍♂️

    01.12.2021 15:11
  • Widz (gość)

    Dla mnie to wyniosła baba wcale nie jest cudo a ma się za niewiem co dobrze dla chłopaków że odeszli bo by ich traktowała jak najemników pod obcasem

    01.12.2021 13:16
  • Minika (gość)

    To co czasami nazywa się hejtem nie zawsze nim jest. Krytyka Stanisława jest bezzasadna, bo akurat on okazał się wobec wszystkichcdziewczyn uczciwy, w przypadku Kamili nie ma tu do czynienia z hejtem, a raczej z krytyką, która jest dla niej kołem ratunkowym, powinna być ludziom, za nią wdzięczna, bo nawet te złośliwe opinie na jej temat zawierają prawdę o niej i jeśli je przemyśli mogą stać się dla niej trampoloną, pozwalającą jej się stać dobrą mądrą kobietą dającą innym to, co chciałaby od innych otrzymywać. Dzięki nim nie zmarnuje sobie i innym życia. Bo słuchanie głównie niezasłużonych pochebstw, przemilczanie prawdy na ogół jest destrukcyjne.

    30.11.2021 22:06
  • Gość (gość)

    Uważam, że krytyka Stanisława jest bezzasadna. Postąpił ładnie wobec dziewczyn, oserwował je i swije reakcje na każdą z nich, czekał, dobrze je traktował, nie dawał złudnych nadziei. Okazał się uczciwy aż do końca. ,Spadła na niego krytyka za to, że jest .,.. nudny. Przecież to żadna wada, wadą jest bycie podłym, traktować ludzi instrumentalnie, być nieuczciwym, cwaniakiem itp. Zresztą gdyby ten Staś był rzeczywiście aż tak nieciekawy i nudny dziwewczyny wyjechałtby pierwszego dnia, a przecież zostały aż do końca programu.

    30.11.2021 21:42
  • Gość (gość)

    Jeśli w swoim domu Kamila ma gości za nic, ma wobec nich nieuzasadnione pretensje, wymusza na nich uznawanie ich winy, chociaż w rzeczywistości nie zawinili, i to jest dla niej czymś normalnym, to nie jest możliwe, żeby takie zachowania Kamili pojawiły się z dnia na dzień. Pewnie wielu z nas nasuwa się pytanie, jak tam musieli być przez lata traktowani robotnicy.

    30.11.2021 21:10
  • Minika (gość)

    Kamili, nie można określić mianem księżniczki. Księżniczka ma klasę, ona jej nie ma. To biedna kobieta, bo dotychczas żyła w świadomości, że traktowanie ludzi podle to coś normalnego, internauci bardzo jej pomogli pokazując jej Ją taką, jaka jest, niezafałszowaną, nazywając rzeczy po imieniu.

    30.11.2021 20:50
  • Hm.. (gość)

    Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!

    Mamy niespokojne czasy - nowa odmiana wirusa - omikron, na którego nie działają szczepionki, z naporu uchodźców na Polską granice może wyplątać się wojna, rosnąca wzajemna nienawiść w Ojczyźnie, oraz nieprzewidywalne katastrofy przyrodnicze - wbrew powszechnemu trendowi ,,pozytywnego myślenia" - to wszystko nie zapowiada się dobrze :(

    Miarą człowieczeństwa (a przecież jesteśmy ludźmi) jest to zachowanie i odnoszenie się do innych ludzi. Pieniądze jak i cały majątek można utracić łatwo - np: pójdą z dymem! Uroda - jak wiadomo z wiekiem przemija i chcąc nie chcąc - przeminie. Mimo że różnej maści specjaliści, podejmują się wskrzeszania ,,trupa" to ciężko jest przykryć wiek. Choroby - odbierają człowiekowi radość z życia i dobre samopoczucie, oraz zniechęcają do aktywności fizycznej - takiej jak sport, wędrówki po górach, czy taniec.

    Zostaje tylko nasze wnętrze - Wnętrze od którego, nieraz sami byśmy chcieli uciec... bo może już męczy nas - własny wizerunek, styl bycia, egzaltowane zachowanie ... Czy tak dobrze nam ze sobą?

    Dlatego większość z nas szuka - ,,tego kogoś", który bezkrytycznie zaakceptuje nasz charakterek i nigdy nam się nie sprzeciwi - a my?... Będziemy dalej brnąć jak we mgle, upierając się w naszych racjach - tylko dokąd?

    30.11.2021 19:57
  • Marzannna (gość)

    Krzysztof bardzo dobrze wybrał,a zazdrośnikom podziękować

    29.11.2021 20:47
  • Iwa (gość)

    Gratulację na dla Bogusi i Marka ,

    29.11.2021 20:45
  • Gośc (gość)

    Kamil i Asia pasuja do siebie

    29.11.2021 19:10
  • Wig (gość)

    Boguski są cwane .Mysla dolem nie głową.Dlatego tak się cieszyła z szybkiego ślubu.Czar prysnie i zostaną same dołki.

    29.11.2021 18:17
  • Anna (gość)

    Kamila to świetna dziewczyna i nie będzie brała byle kogo, lepiej faktycznie być samotną (ale nie grozi jej to). A w ogóle to program tylko dla oglądalności jest reżyserowany.

    29.11.2021 17:49
  • Jawa (gość)

    Kamila ..ot normalnie zrobiona na pokaz kobita.Zadne cudo.Twarz podłużna..konska wiek tak45 50lat .Elka z Markiem..Elka znerwicowana trochę nie wie co chce Marek ma coś do ukrycia.Niby miły czaruś ale...coś ukrywa.Gdy patrzę na Elke przypomina mi znajoma rozwodke znerwicowana którą nawet wirtualnie usilnie zabiega o nas facetów. Elka Malk.tez napalona na bolca chyba by pokazać wszystkim znajomym ze faceci na nią lecą.Nie lecą.Zyje ułuda.Uprzejmosc myli z czymś więcej. Zapomniala ze faceci jak pedofile lubią mlode laski.Takie ogladaja sla sobie młodych fotki.Ogladaja je w amoku podniecania. Więc Elko z programu uważaj.

    29.11.2021 15:33
  • Sinia (gość)

    Parę dni i kryzys?to co będzie później?nie układa się życia gdy się jest w połowie drogi z bagażem doświadczeń.

    29.11.2021 14:44
  • Bella (gość)

    Myślę sobie jeżeli wzięli ślub to kryzysu nie ma gratulacje dla nowożeńców

    29.11.2021 13:18
  • TW Bolek (gość)

    Dla mnie Marek jest wybrany tylko jako " kwiatek do kożucha" szpakowaty przystojny fajnie się z takim pokazać tak myśli ta kobieta.Dla mnie Marek to taki "lekkoduch"taki troszeczkę "śliski"mam wątpliwości czy z tej mąki będzie chleb ??? osobiście im tego życzę ?.

    29.11.2021 12:08
  • Moni. (gość)

    Slub Bogusi za szybko nie pasuja do siebie ale jak na swoj wiek wygladaja powaznie.

    29.11.2021 11:42
  • Edward (gość)

    Kamila sama nie wie czego chce chciała się tylko pokazać w telewizji chcialbym ja widzieć rano bez makijażu dla mnie nic specjalnego taka malowana lala córka tatusia i mamusi

    29.11.2021 11:16
  • Bożka (gość)

    Kamil z Asią fajna para.Widać naturalność i rodzące się prawdziwe uczucie.Nie rozumiem hejtu,skąd w Was tyle jadu ludzie kochani...?

    29.11.2021 10:29
NowszeStarsze