„Rolnik szuka żony 9”. Klaudia i Valentyn wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki wywołało lawinę komentarzy!

Klaudia była uczestniczką ostatniej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niemal z miejsca jej serce mocniej zabiło do Valentyna, z którym zakończyła program jako para. Jak dziś wygląda ich relacja? Czy wciąż są razem? Ostatnie zdjęcie rolniczki w mediach społecznościowych wywołało lawinę komentarzy i ostatecznie wyjaśniło tę kwestię!

Multimedia

„Rolnik szuka żony 9” - związek Klaudii i Valentyna

Klaudia była jedyną rolniczką w ostatniej, 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. W nadziei na znalezienie miłości uczestniczka zdecydowała się zaprosić na swoje gospodarstwo Kamila, Konrada i Valentyna. Po raptem kilku odcinkach okazało się, że serce rolniczki zaczęło mocniej bić na widok tego ostatniego i to właśnie z Valentynem Klaudia zdecydowała się budować swoją wspólną przyszłość, o czym widzowie mieli okazję się przekonać podczas finałowego odcinka „Rolnika”.

Tomasz R. zaskoczył swoich fanów nowym wizerunkiem. Jego najnowsze zdjęcia zrobiły furorę!Zobacz więcej

Klaudia i Valentyn wciąż są razem?

Jak wygląda relacja Klaudii i Valentyna od czasu zakończenia ich przygody z programem? Okazuje się, że para wciąż jest ze sobą, a ich związek wręcz rozkwita! Ostatnio za pośrednictwem swojego konta na Instagramie rolniczka pochwaliła się fotografią, która idealnie oddaje to, jak się czuje u boku Valentyna. Uśmiechnięta od ucha do ucha Klaudię zapozowała na tle plaży, trzymając swojego wybranka za rękę.

Jak nikt inny wywołujesz uśmiech na mojej twarzy - napisała w opisie udostępnionej fotografii Klaudia, jednocześnie oznaczając w nim konto Valentyna.

Zdjęcie rolniczki wywołało lawinę komentarzy, w której internauci nie kryją radości z jej szczęścia, jednocześnie kibicując relacji zakochanych.

Jak ja się cieszę z Waszego szczęścia!

kibicuję tak jak pewnie większe pół Polski

Szczęścia! Żeby się wam ułożyło, żebyście szli razem równo przez życie, dzielili radości i troski po równo

Dużo miłości ! Miło się na Was patrzy :) fajna z ciebie Kobitka taka pozytywna!

Byliście jedyną parą w programie na którą patrzyłam z przyjemnością i od początku czułam, że to się uda - czytamy w komentarzach na Instagramie Klaudii.

Zobacz galerię

Związek Tomka i Kasi rozkwita. Rolnik zdobył się na kolejny krok! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×