"Rolnik szuka żony 9". Michał ma zaledwie 23 lata i szuka żony. Zobaczcie unikalne zdjęcia z randek rolnika z kandydatkami!

Za nami pierwsze randki w programie "Rolnik szuka żony 9". Jednym z najciekawszych uczestników tej edycji jest młody rolnik Michał, który ma zaledwie 23 lata i już marzy o założeniu rodziny! Zobaczcie unikalne zdjęcia z randek rolnika z kandydatkami!

Multimedia

Michał z "Rolnik szuka żony 9" - randki z kandydatkami

Pałac Romantyczny w Turznie pod Toruniem wraz z otaczającym go przepięknym parkiem, w stylu angielskim, zaprojektował wybitny włoski architekt Henryk Marconi, a wśród znamienitych gości bywał m.in. Fryderyk Chopin. Historia sprawiła, że w czasie II wojny światowej w pałacu mieścił się tymczasowy szpital dla żołnierzy Wermachtu, a po wojnie do 2006 roku budynek funkcjonował jako szkoła powszechna.

Następnie pałac przeszedł w prywatne ręce, a uroczyste otwarcie kompleksu, sześć lat później, połączono z przypadającym 14 lutego świętem Zakochanych. To właśnie w Pałacu Romantycznym bohaterowie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony", czterech mężczyzn i jedna kobieta, w otoczeniu klimatycznego Amfiteatru, starych kasztanowców i obłędnych krzewów różanych, których zapach unosząc się w powietrzu wytwarza uwodzicielską mgiełkę, zaprosili na randki osoby, których listy wywarły na nich największe wrażenie.

Ciężarna Klaudia skradnie serce 41-letniego rolnika? To wszystkie dziewczyny, które starają się o jego względyZobacz więcej

Najmłodszy uczestnik 9. Sezonu "Rolnik szuka żony", Michał, ma 23 lata i jest rolnikiem z województwa podlaskiego. Mimo młodego wieku, jest już gotowy na stworzenie poważnej i dojrzałej relacji. To tradycjonalista, który marzy o ślubie kościelnym, o tej jednej jedynej, z którą spędzi całe życie i o trójce dzieci. "Samotność potrafi doskwierać i chciałbym kogoś znaleźć, być szczęśliwym. Życie jest pełne, gdy dzielisz je z drugą osobą" - mówi w Wizytówce. Michał nie ukrywa, że inspiracją do zrobienia tego odważnego kroku był ostatni odcinek 8. edycji, w której Kamil oświadczył się Asi. Historia miłości tej pary pokazała mu, że odległość nie ma znaczenia jeśli patrzy się podobnie na świat, ludzi, życie i wartości.

Młodzi już szykują się do ślubu, a Michał postanowił zgłosić się do programu, by sięgnąć po swoje szczęście, a jak sam mówi - jest szczęściarzem. Właśnie tak wyobraża sobie związek, przyszłość swoją i swojej rodziny na podlaskiej wsi. Uważa, że podstawowym budulcem związku, poza miłością, jest szczerość. Chciałby poznać dziewczynę, która zaakceptuje jego zalety i wady. Ceni otwartość i rozmowę, nie lubi pozostawiać niczego domysłom oraz kocha taniec. Jak ułożą się sprawy sercowe Michała? Czy pierwsze wrażenie i intuicja, której zaufał zaprowadzą go przed ołtarz? Serce czy rozum - co da silniejszy przekaz, wskaże drogę ku przeznaczeniu?

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×