fot. materiały TVP
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[8/88]

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"

Kandydaci Klaudii - "Rolnik szuka żony 9"

Krzysztof ma 31 lat, urodził się w Wielkopolsce, studiował we Wrocławiu (gdzie ukończył Górnictwo i Geologię na tamtejszej politechnice) a mieszka i pracuje w Lubinie zgodnie ze swoim wykształceniem – jako sztygar zmianowy w kopalni miedzi. Nie wyobraża sobie życia bez roweru, lubi też grać w squasha, trenować na siłowni, jeździć na motocyklu i spędzać czas z przyjaciółmi. Rok temu boleśnie zakończył długi 8-letni związek po którym zbierał się przez dłuższy czas. W końcu wrodzony optymizm zwyciężył i Krzsztof gotów jest już budować swoje na życie na nowo z wykształconą, inteligentną i dojrzałą emocjonalnie kobietą. Taką jak Klaudia. Dla niej i z nią gotów jest obrócić swoje życie o 180 stopni.

[8/88] "Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"


×