"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Tomasz R. spotka się z ciężarną kandydatką? Zwiastun nowego odcinka w sieci!

Wszystko wskazuje na to, że program "Rolnik szuka żony 9" w końcu powróci do telewizji. Chociaż widzowie wciąż niedowierzają, bo ostatnio Telewizja Polska zamiast popularnego programu transmitowała wydarzenia sportowe, do sieci trafił zwiastun 2. odcinka "Rolnik szuka żony 9". Tomasz R. spotka się z ciężarną kandydatką? Sprawdźcie!

Multimedia

Tomasz R. spotka się z ciężarną kandydatką? Zwiastun nowego odcinka w sieci!

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Widzowie długo czekali na 9. edycję swojego ulubionego show i wielce byli zdegustowani, gdy okazało się, że po emisji 1. odcinka czeka ich kolejna długa przerwa!.

Teraz na szczęście wszystko wskazuje na to, że "Rolnik szuka żony 9" wraca na antenę TVP 1 z 2. odcinkiem. Do sieci właśnie trafił zwiastun epizodu, który ma zostać wyemitowany w niedzielę, 2 października, o godzinie 21:15.

Małgorzata Borysewicz promienieje u boku męża na weselu!Zobacz więcej

W 2. odcinki "Rolnik szuka żony 9" zobaczymy, jak uczestnicy programu spotykają się ze swoimi kandydatkami oraz kandydatami. Zapewne wielu widzów zastanawia się, czy zobaczymy na antenie spotkanie 41-letniego Tomasza R. z 23-letnią ciężarną kandydatką. Niestety, zwiastun nie zdradza nam tej tajemnicy.

Czekacie na 2. odcinek "Rolnik szuka żony 9"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Nieznany (gość)

    Jakby nie było normalnych kobiet facet szuka córki czy kobiety do życia samo to ona sponsora szuka a nie faceta do życia co ojciec tego dziecka na to bądźmy powazni

    02.10.2022 22:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×