„Rolnik szuka żony 9”. Tak wygląda gospodarstwo Tomasza R.! To tutaj rolnik układa sobie życie z Justyną i jej synkiem

Tomasz R. jest jednym ze szczęśliwców 9. edycji „Rolnik szuka żony”, któremu udało się znaleźć miłość. Rolnik spod Mogilna związał się z Justyną, z którą obecnie świetnie mu się układa. Co więcej, w świątecznym odcinku programu doszło do nieoczekiwanych zaręczyn pary! Według niedawnych medialnych doniesień wybranka rolnika planuje niebawem na stałe przeprowadzić się na jego gospodarstwo. Jak ono wygląda?

Multimedia

„Rolnik szuka żony 9” - Tomasz R. i Justyna

Tomasz R. był jednym z piątki uczestników 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna, który ma za sobą nieudane małżeństwo, zdecydował się zaprosić na swoje gospodarstwo Katarzynę, Klaudię i Justynę. Rolnik postanowił związać się z tą ostatnią, co potwierdziło się w finałowym odcinku. Ich uczucie nie tylko przetrwało zakończenie programu, ale jak się okazało w ostatnim świątecznym odcinku „Rolnika”, Tomasz i Justyna są już po zaręczynach!

Klaudia już tak nie wygląda! Jej długie blond włosy to już przeszłośćZobacz więcej

Tak wygląda gospodarstwo Tomasza R.

Wiele wskazuje na to, że dzięki udziałowi w programie, Tomaszowi udało się znaleźć miłość na całe życie. Według niedawnych medialnych doniesień, jego wybranka wraz ze swoim synkiem wprowadziła się już na znajdujące się pod Mogilnem gospodarstwo rolnika. Zarówno Justynie, jak i jej synowi z pewnością niczego na nim nie zabraknie.

Już w trakcie trwania programu widzowie mogli zauważyć, że Tomasz posiada pokaźny piętrowy dom, z przepięknym gankiem, który wprost idealnie nadaje się zarówno do jedzenia posiłków na świeżym powietrzu, jak i do wypoczynku. We wnętrzu gospodarstwa znajduje się sporych rozmiarów podwórko, gdzie rolnik hoduje bydło i składuje swoje rolnicze maszyny. Całość jest otoczona polami i barwnymi krajobrazami.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wygląda dom i gospodarstwo Tomasza:

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Tomasz oświadczył się Justynie. Widzowie są zachwyceni! Przypomnijmy sobie tę wyjątkową chwilę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×