„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn jednak nie przeprowadził się do Klaudii? Jego ostatnie zdjęcie wywołało wśród fanów lawinę pytań

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Ukochany rolniczki miał się już do niej przeprowadzić. Czy jednak aby na pewno? Jego ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało wśród fanów lawinę pytań.

Multimedia

„Rolnik szuka żony 9” - Klaudia i Valentyn

Jedną z par, której udało się znaleźć miłość w trakcie 9. edycji „Rolnik szuka żony” byli Klaudia i Valentyn. 28-latek niemalże od razu wpadł w oko 26-letniej rolniczce, która jednak wolała na chłodno przeanalizować, czy między nią a Valentynem jest wspólna przyszłość. Mimo tego, nie trzeba było długo czekać na uczucie, jakie zrodziło się między nimi jeszcze w trakcie trwania programu. Jak się okazało po zakończeniu show, ich związek nieustannie rozkwita. Ostatnio ukochany rolniczki zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami postanowił w końcu się do niej przeprowadzić.

Pierwsze problemy u Klaudii i Valentyna? Ukochany rolniczki prosi o pomocZobacz więcej

Valentyn jednak nie przeprowadził się do Klaudii?

Ostatnie zdjęcie, jakie Valentyn dodał na swoim Instagramie wywołało lawinę pytań wśród obserwujących go fanów. Ukochany Klaudii udostępnił kadr, na którym możemy go zobaczyć na tle molo w rodzinnym Kołobrzegu. Zatroskani internauci zaczęli wypytywać Valentyna o to, co robi w Kołobrzegu i dlaczego nie przebywa na gospodarstwie Klaudii. Niektórzy z nich podejrzewali, że Ukrainiec jednak nie przeprowadził się do rolniczki.

Klaudia mówi że mieszkasz u niej a ty cały czas nad morzem. A to ciekawostka.

Jeszcze się nie przeprowadziłeś?

Ja myślałam że pan już na Podlasiu - czytamy w komentarzach na Instagramie Valentyna.

Póki co, partner Klaudii nie ustosunkował się do komentarzy internautów. Czyżby faktycznie było coś na rzeczy?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Powinien zdechnąć ten tchórz i zdrajca w wilgotnym lochu!!!! (gość)

  Czemu ten młody i wysportowany krainiec-u nie broni SWOJEGO KRAJU tylko pajacuje w PL??!!??

  22.01.2023 20:06
 • Mona (gość)

  On dziwny od samego początku

  22.01.2023 19:49
 • Biedronka (gość)

  Ludzie doszukujecie się dziury w całym. A to Walentyn nie ma prawa przebywać w swoich rodzinnych stronach? Jest wiele powodów, dla których tam może być. Potraficie tylko cieszyć się z cudzego nieszczęścia.

  22.01.2023 16:20
 • adamos (gość)

  a ja bym uciekał os morza jak najdalej ,zimno i nic tam nie ma ciekawego ,żeby choć krajobraz był choć jaki taki a tam szaro buro

  22.01.2023 13:19
 • Gość (gość)

  Ja bym morza nie opuszczala

  22.01.2023 08:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×