rolnik szuka żony 9

„Rolnik szuka żony 9”. Valentyn jednak nie przeprowadził się do Klaudii? Jego ostatnie zdjęcie wywołało wśród fanów lawinę pytań

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Ukochany rolniczki miał się już do niej przeprowadzić. Czy jednak aby na pewno? Jego ostatnie zdjęcie na Instagramie wywołało wśród fanów lawinę pytań.

21.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Adriannie nie chce pracować się na gospodarstwie Michała? Narzeczona rolnika odpowiada

Michał i Adrianna to ulubieńcy widzów programu „Rolnik szuka żony 9”. Cała Polska obserwowała narodziny tej pięknej miłości, a do tego na antenie TV dowiedzieliśmy się, że Michał i Ada się zaręczyli. Teraz jednak media obiegły informacje, iż... Adrianna nie chciała pracować na gospodarstwie Michała! Narzeczona rolnika nie zostawiła tego bez komentarza.

20.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych liczył na związek z Agnieszką. Wiadomo już, jak rozwinęła się jego relacja z dziewczyną! Jego serce jest już zajęte?

Mateusz Budych był jednym z uczestników, który próbował znaleźć miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Choć początkowo odrzucił on wszystkie kandydatki, to później postanowił dać jeszcze szanse Agnieszce, która z początku nie mogła przybyć na jego gospodarstwo. Jak dziś wygląda ich relacja?

19.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Pierwsze problemy u Klaudii i Valentyna? Stało się to tuż po przeprowadzce mężczyzny do rolniczki. Teraz prosi on o pomoc

Klaudia i Valentyn są jedną z par, które połączyło uczucie na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia ich przygody z programem? Okazuje się, że Valentyn przeprowadził się już do rolniczki. Teraz Ukrainiec stanął przed poważnym wyzwaniem. Postanowił poprosić o pomoc za pośrednictwem mediów społecznościowych.

17.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tomek i Kasia szczerze o swojej relacji i powrocie po odrzuceniu. To gotowy scenariusz na romantyczny film! „Dążyliśmy do kontaktu, jakiegokolwiek”

Kasia i Tomek to jedna z par z 9. edycji „Rolnik szuka żony”, randkowego show Telewizji Polskiej. Ta historia to gotowy scenariusz na romantyczny film! Choć z początku rolnik postawił na inną kandydatkę, finalnie związał się z Kasią właśnie. Para właśnie zdradziła, jak to wyglądało z ich perspektywy!

16.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Tomek i Kasia zdradzili swoje plany na przyszłość! Szykują się spore zmiany? Wielu sądziło, że zrobią to dopiero po ślubie

Tomasz Klimkowski i Katarzyna Cecot do dziś tworzą jedną z par, które znalazły miłość na planie 9. edycji „Rolnik szuka żony”. Co zmieniło się u zakochanych od czasu zakończenia programu? W jednym z najnowszych wywiadów, rolnik postanowił opowiedzieć o ich planach na przyszłość. Okazuje się, że wbrew obiegowej opinii, Kasia i Tomek mają poważne plany co do dalszego wspólnego życia.

13.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych spotyka się z Martą Kramer? Była kandydatka Michała wyjawiła prawdę! Jej komentarz nie pozostawia złudzeń

Chociaż program „Rolnik szuka żony 9” już dawno za nami, to widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników show i są ciekawi tego, jak potoczyło się ich życie. Niedawno pojawiły się spekulacje, że Mateusz Budych zaczął spotykać się z Martą Kramer. Teraz była kandydatka Michała zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!

11.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Pierwsze problemy w związku Ady i Michała? Narzeczona rolnika postanowiła wyznać prawdę. „Nie ma związków idealnych”

Michał i Adrianna odnaleźli miłość na planie 9 edycji programu „Rolnik szuka żony”. W finałowym odcinku para pochwaliła się tym, że jest już po zaręczynach. Jak wygląda ich życie po zakończeniu programu? Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, a między zakochanymi zaczyna dochodzić do kłótni.

06.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych przywitał Nowy Rok razem z byłą kandydatką Michała! Mateusz i Marta mają się ku sobie?

W sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat Mateusza Budycha, który brał udział w programie „Rolnik szuka żony 9”. Już jakiś czas temu były głosy, że młody rolnik po programie zaczął spotykać się z jedną z byłych kandydatek Michała, ale teraz w sieci znalazło się zdjęcie, które może być tego potwierdzeniem!

04.01.2023Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Adrianna zdradziła, kiedy wysłała list do Michała! Jak się odnalazła na gospodarstwie młodego rolnika? „Na co dzień to doję krowy”

Adrianna i Michał to jedna z par z 9. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony”. Młodzi niemalże od pierwszego wejrzenia się w sobie zakochali! Na oświadczyny i wspólne zamieszkanie nie trzeba było długo czekać. Teraz Adrianna zdradziła fanom, kiedy napisała pamiętny list do młodego rolnika oraz jakie zadania przejęła na gospodarce. Michał może być dumny!

03.01.2023Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×